Atina Replikalar Izle, Blue Gold Watch Mavi Gold Model’i Başlattı.

  1. yüzyılda modern tasarımın çağdaş tasarım estetiğinin özünü takiben Ulysse Nardin Atina Blast Serisi zorlukları tam olarak. Atina Watch Blue Gold Model’in yeni başlatılan Blast Blast İçi İçi Borüler Saatleri şok edici ve yenilikçi. İlk kez, alev gül altın ve marka DNA’nın sembolünün klasik mavi renk eşleşmesi.

13 Şubat 2023’te, Lelock Atina Watch Blast Serisi kuralları aştı ve üst düzey saatçiyi yeni bir estetik tarzla değiştirerek ilerledi. Yeni Blast Hollow Tusso volan saatleri, keşfi temsil eden ve gelecekteki saat yapım endüstrisini sembolize eden kapıyı açan çift “X” tanımlama öğelerini birleştiren kenarları ve köşeleri olan mavi altın modellerdir.

Modern kasanın içi boş bir uçan tubal hareketi ve silikon kaçış mekanizması vardır. Saatin eşsiz görünümü, Stealth Fighter’ın çizgi tasarımından esinlenmiştir. Atina saatinin enfes işçiliği, farklı renk uzlaşma malzemelerinin füzyonu ve katı dikiş bileşenlerinin montajı ile tamamen sergilenmektedir. Gözün gücünün kaynağı olarak, Atina replikalar izle‘taki ana seviyeli gözlemciler tarafından defalarca tasarlanan ve geliştirilen hareket, iki renkli kasaya, sağlam bir yapı ve olağanüstü bir giyme konforu ile mükemmel bir şekilde entegre edilmiştir.

Şeffaf bir yapıya ve mekanik seviyeye sahip zarif bir şekilde sunulan BM-172 hareketi, otomatik şerit silikon uçuş tubal tekerleği, 2.5 Hz frekansı ve 3 günlük güç depolama ile donatılmıştır. Işık, içi boş kasaya nüfuz edebilir ve doğrudan saate girebilir, bu da bu hassas zamanlama çalışmasıyla temsil edilen olağanüstü teknik seviyeyi sezgisel olarak takdir eder. Buna ek olarak, yeni görünüm, benzersiz kişilik tasarım öğelerini Blast Serisine bireysel tutar:
Dikdörtgen sınır
İkonik üç aşamalı saat kulağı
Renk dekoratif çerçeve
Dikdörtgen çerçevelerin hareketinin dikey tasarımı
Dikey tasarım
Öğlen, Uçan Tourbillon saat altıda bulunur.

Kasanın çapı 45 mm’dir ve gül altın ve mavi PVD kaplama titanyum bileşenleri ile üretilmiştir. Cilalı, saten -shiny ve su geçirmez derinlik 50 metredir. Saat, gül altın ve mavi PVD kaplama titanyumdan yapılmış katlanır bir yüzey ile katlanmış mavi kadife kauçuk kayışla donatılmıştır.

Yeni Blast Hollow Tourbillon Watch, Blue Gold modeli, Atina Watch’un yenilikçi gücünü tamamen vurguluyor. Önde gelen saat yapımı teknolojisini kırmaya ve bilinmeyen yolu keşfetmeye cesaret eden bağımsız bir saat yapımı markası olarak Atina, saat yapım teknolojisinin gelişimini sürekli olarak teşvik etti ve saatler için yeni bir gelecek açtı.