De Bethune’nin Yeni Yayınlanan Dbd Digitale “Sezon 2” Replica Saat

Son zamanlarda De Bethune, DBD “Sezon 2” saatini başlatmak için ünlü sanatçı ve müzik yapımcısı Swizz Beatz ile işbirliği yaptığını duyurdu. Bu ikisi arasındaki başka bir işbirliği. Görünüm dünya çapında 13 parça ile sınırlıdır ve 19 Mart’ta De Bethune ve Swizz Beatz, West Batı Hollywood mağazasındaki bir brunch partisinde DBD “Sezon 2” nin lansmanını kutladılar. Katılan yıldızlar ayrıca Alicia Keys ve LL Cool J.

2021’de De Bethune ve Swizz Beatz, ilk kez bir Tourbillon Watch olan Dream Watch5 “Sezon 1” ü ortaklaşa yaratmak için bir işbirliğine ulaştılar. Sapphire Crystal aracılığıyla, bu gösteri içindeki neredeyse tüm sırları gösteriyor, tüm serinin estetik tarzından tamamen farklı. Günümüzde, Debethune tarafından başlatılan DBD “Sezon 2” de özlerine ve aralıksız güzellik ve teknoloji arayışına sadık olduklarını gösteriyor. Bu saatin düşük anahtar estetiği, arkasındaki karmaşık mekanizmayı ima eder.

Manuel zincir hareketi ile donatılmış DBD saati, ilk olarak 2006 yılında başlatıldı, yan görünümlü pencere takvimi göstergeleri ve dijital zaman göstergesi fonksiyonları ile yapılandırıldı. Bu saatin iki versiyonu var ve De Bethune tarafından tüm saat yapım endüstrisi olarak belirlenen bir kilometre taşı olan 39 Ros Gold ve Platinum yayınlandı. Swizz Beatz ile tasarlanan DBD “Sezon 2” karbon-gri cilalı bir konut kullanıyor, tacı öğlene yerleştiriyor ve torpido tipi kulaklar kullanıyor. Şarap kırmızısı kadran, kullanıcının bilek aktivitesi ile mükemmel koordinasyonun ince ışık ve gölge etkisini gösteren Cenevre hat deseni ile dekore edilmiştir. Bu cesur ve modern DBD “Sezon 2”, çok boyutlu sanatçıların estetiği arayışını tamamen yansıtıyor.

Markanın kurulmasından bu yana De Bethune, 18. yüzyılın geleneksel saatlerinden ilham aldı. Karmaşık Makine Mühendisliği’nin peşinde koşmak için Denis Flageolet markasının kurucusu da replica saat yapım sanatını ilerletmeye çalışıyor. DBD “Sezon 2” içeride beş disk ile donatılmıştır ve öğlen pozisyonu hafta, tarih ve ayda yan pencereden görüntülenir ve aşağıdakiler yuvarlanan dakikalar ve saatlerce atma saatleridir. Olağandışı harekete ek olarak, DBD’nin en önemli yeniliği, Cenevre çizgilerini kadrandaki dekore etmektir. Safir kristalinin çift parlama karşıtı tedavisi nedeniyle, De Bethune’nin en son teknolojisinin arkasından getirdiği mükemmel el sanatlarını görebilirsiniz. Bu saat, saatte 2.8800 kez manuel bir mekanik hareket olan Calibre2044 ile donatılmıştır ve en yeni titanyum suşları ve üçlü paraşüt şok absorpsiyon sistemleri ile donatılmıştır.

DBD “Season2”, her biri arkaya farklı bir sayı, kadranla eşleşen kırmızı kumaş kayış ve değiştirilebilir süper yumuşak, süper yumuşak siyah timsah deri kayış olan sadece 13 adette bulunan sınırlı sayıda izleme. Bu saat yaratıcılık, yenilik ve saat yapım sanatına bir övgüdür. De Bethune’nin mükemmel becerileri ve saat yapımı açısından olağanüstü kalitesi, Swizz Beatz’in eşsiz estetik aşamasıyla bir kez daha çarpıştı ve etkileyici bir çalışma yarattı. Öz