Langqin Ucuz Saat Modelleri Seçimi Zarif Bir Saattir

Her şey büyür ve bahar daha güçlüdür. Bu erişilebilir ve canlı mevsimde, doğaya daldırın ve renk bahardan esinlenir. Langqin Watch, Heart Moon serisi, Moon Faz Watch ve Pioneer Zulu Time Watch’un bir seçimidir; Zarif stili parlak renkle yorumlar ve bilekler arasındaki parlak yay ışığıyla buluşur.

Yay ışığı doğru, çiçekler ortak ve bahar refahına gidiyorlar. Langqin Watch Moon Serisi Moon Faz Watch, ayın hassas çizgilerini seçerek hafif ve yuvarlak bir dava gösteriyor. Saat 6’da, ay fazı ekran penceresi mevcuttur ve bileğin parlak ve yumuşak bir atmosferde oyalanmasına izin verir. Kadran retro ve şık zeytin yeşili, zarif tarafından tedavi edilen gümüş beyaz ve derin ve romantik derin deniz mavisine, muhteşem bahar sahnesinin yorumlanması, parlak ve parlayan elmas zaman izleri veya düzensizliğine dahil edilmiştir. Detayların ayrıntılarında Roman rakamları, detayların ayrıntılarında kadınların büyüleyici cazibesini göstermektedir.

İlkbahar ve dağlar, yeşil çimen, vahşi doğanın tadını çıkarmak, sorunsuz nefes almak için dışarıya çıkın. Langqin Watch Pioneer Serisi Zulu Time Watch, doğru ve istikrarlı yürüyüş süresini sağlamak, zarif insanlara zamanı sakinleştirmek ve doğal dağları serbestçe daldırmak için özel mekanik hareket ve yerleşik silikon iz ile donatılmış çok zamanlı bir bölge ekran fonksiyonu ekler. . Saat, siyah alt ışıklı, mavi güneş deseni ve tütün koal gri kumblast kadranlı renkli bir seramik çerçeve kullanıyor. Ayrıca iki tür aşınma seçeneği sağlar: paslanmaz çelik yüzey ve deri kayışlar. Kentsel eğlence ve açık hava spor modu değiştirilebilir. Seyahatin pozisyonu ve sonsuz doğal bahar ışığının tadını çıkarın.

【Açıklama İzle】

Langqin Watch Moon Serisi Moon Faz İzleme Numarası: L8.115.4.67.6 Önerilen Perakende Fiyatı: RMB 12.200

Langqin Watch Xinyue Serisi Saatler, L296 kuvars hareketi ile donatılmış, saat çapı 30,5 mm. Zeytin yeşili güneş desen kadranı, gümüş kaplama parlatma işaretçisini tamamlayan elmaslarla dekore edilmiştir. Kadran ekranı sırasında, dakika ve ikinci, tarih ekran penceresi saat 3’e ayarlanır ve ay fazı ekranı saat 6 olarak ayarlanır ve paslanmaz çelik bileziklerle donatılmıştır.

Langqin Watch Moon Serisi Moon Faz İzleme Numarası: L8.115.4.71.6 Önerilen Perakende Fiyatı: RMB10,600

Langqin Watch Xinyue Serisi Saatler, L296 kuvars hareketi ile donatılmış, ucuz saat modelleri çapı 30,5 mm. Gümüş kadran, mavi çelik işaretçiyi tamamlayan Roma dijital zaman izleriyle dekore edilmiştir. Kadran ekranı sırasında, dakika ve ikinci, tarih ekran penceresi saat 3’e ayarlanır ve ay fazı ekranı saat 6 olarak ayarlanır ve paslanmaz çelik bileziklerle donatılmıştır.

Langqin Watch Moon Serisi Moon Faz İzleme Numarası: L8.115.4.98.6 Önerilen Perakende Fiyatı: RMB 12.700

Langqin Watch Xinyue Serisi Saatler, L296 kuvars hareketi ile donatılmış, saat çapı 30,5 mm. Mavi İnci Ana Kabuklu deniz ürünleri, gümüş kaplama parlatma işaretçisini tamamlayan elmaslarla dekore edilmiştir. Kadran ekranı sırasında, dakika ve ikinci, tarih ekran penceresi saat 3’e ayarlanır ve ay fazı ekranı saat 6 olarak ayarlanır ve paslanmaz çelik bileziklerle donatılmıştır.