Panerai Luminor Due Luminor Due 38 Mm Ucuz Replika Saat

Panerai, modern görünümün modasını rahat ve şehirli bir mizaçla yorumlayan yeni Luminor Due 38mm saatini piyasaya sürdü. Yeni çalışma, Panerai’nin mükemmel performansı, estetik tasarımı ve pratik işlevleri bir araya getiren yüksek hassasiyetli saatler geleneğini yorumluyor ve ilk kez, büyüleyici bir modern tarz sergileyen yeni bir açık renkli kadran rengi şemasını benimsiyor. Yeni saat 38 mm paslanmaz çelik kasayı benimsiyor ve metal bileziğin ayrıntılı tasarımı, Panerai’nin günlük şehir hayatında farklı durumlarda takma ihtiyaçlarını esnek bir şekilde karşılayan saatçilik tarzını vurguluyor.

Hassas ve şık sandviç kadran detayları, karanlıkta yeşil renkte parıldayan beyaz Super-LumiNova ışıklı malzeme ile kaplanmıştır. Kadran, ışıktan geceye yukarıdan aşağıya bir gradyan etkisi gösteren çift bitirme işlemiyle titizlikle parlatılmıştır. Yeni ucuz replika saat, açık mavi, açık yeşil ve sis pembesi olmak üzere farklı renklerde üç kadran stiline sahiptir; tarih göstergesi saat 3 konumunda ve küçük saniye saat 9 konumundadır. Kadran, şık bir şehirli stili temsil eden ve aynı zamanda Panerai’nin ilk kez tanıttığı yeni renk şemasını akıllıca ortaya koyan “PANERAI” kelimeleri ile oyulmuştur.

38 mm çapında parlatılmış paslanmaz çelik kasa, kapalı alt kapak tasarımına sahip. Ayrıca, şekli Panerai’nin ikonik taç köprü koruma cihazından ilham alan metal bir bilezikle donatılmıştır. Her bağlantı, saati yapmak için dönüşümlü olarak cilalanmış ve buzlu olan bu klasik cihazın yarı eliptik taslağını sunar. Daha rafine ve kentsel görünüme kişilik katıyor.

Yeni Luminor Due saatin boyutu ve oranları daha ince, daha hafif ve daha akıcı olacak şekilde yeniden tasarlandı. Aynı zamanda, zarif İtalyan kentsel tarzını canlı bir şekilde yorumlayarak Panerai takviminin temsili modellerinin hassas ve titiz mekanik güzelliğini de sürdürüyor.

Yeni Luminor Due 38mm saat, P.900 otomatik kurmalı mekanik mekanizmaya ve 3 günlük güç rezervine sahiptir. Sadece Panerai butiklerinde bulunur ve her göz yılda 500 adet ile sınırlıdır.