Rado Swiss Radar Saat Sergisi 2023 Çin Uluslararası Tüketici Ürünleri Expo Replica Saat

Swiss Pioneer Watch Marka Rado Swiss Radar Saatleri, 2023 Çin Uluslararası Tüketici Ürünleri YYY Expo’ya (şu andan itibaren “Clean Expo” olarak adlandırılan) katılmak için yeni listelenen çeşitli saat eserleri getiriyor. Bu, Rado İsviçre Radar Watch’un Tüketici Expo’ya üçüncü kez katıldığı. Bu kez, modern stant görüntüsü ile, yeni ve benzersiz saat çalışmaları “Usta Usta” nın olağanüstü cazibesini gösteriyor.

Rado İsviçre radar masası, sergi salonunu modern ve anlaşılır bir tarzda sunar. Yoğun ve geometrik kabinler, gerçek kare serisinin otantik ve konforlu modern cazibesi ile birleştirilir ve Kaptan Cook Cook the Captain serisini, dalga korkusu olmadan retro spor stilinin bir keşfi olarak yorumlar.

Rado İsviçre Radar Başkan Yardımcısı Bayan Paprisa şunları söyledi: “Expo’nun başarılı bir şekilde tutulması, markanın Hainan pazarında derinleştirilmesine yardımcı oldu. Bu yıl, Tüketici Fuarına katılmak için üst üste üçüncü yılımız. En belirgin ve son replica saat serimiz. Sergi platformuna herkes için sabırsızlanıyorum ve Rado’nun saatini hem malzeme hem de tasarım estetiği ile hissediyorum. “

Yeni İzle Yeni Parçalar

Rado Swiss Radar Watch, Markanın İkonik True Square’in Expo’daki gerçek benliğini, özgürlük, kişilik ve kişisel çıkarları ifade eder. Meydanın ve yuvarlakın eşsiz siluet tasarımı ile öne çıkıyor, içi boş hareketin yaratılmasıyla makinelerin güzelliğini ve sıcak cildin mükemmel aşınması deneyimini gösteriyor ve yüksek teknoloji seramikleriyle giyilmesi kolay değil.

Yeni yükseltilmiş Centrix Crystal Extraction serisi de bu serginin en önemli olaylarından biridir. Ayna saatin pürüzsüz ve basit çizgilerini gösterir. Kadran ölçekleri elmas ve güneş desen tasarımı zarafet ve muhteşem mizaçları yorumlar. Yüksek teknoloji seramik malzemesi bilezik ile birleştiğinde şehvetli ve nazik kadın özelliklerini en iyi ifade eder.

Kaptan Kaptan Cook Serisi, markanın sonsuz yaşam keşfini ve korkusuz bir maceracının ruhunu gösteriyor. Bu dizi retro bir görünümü modern tasarım stilleriyle birleştiriyor. “Black Cook” ile temsil edilen tam seramik ürün serisinden, profesyonel dalış saatine, “Siyah” ve ISO6425 tarafından sertifikalandırılan diğer profesyonel dalış saatlerine kadar, saat modelinde, inovasyon yinelemelerinde yüksek teknoloji seramiklerinin uygulanması zorlamaya devam etti. yeni bir yüksekliğe.

Malzeme ustası

Rado Swiss Radar Watch her zaman “Master” ın itibarından keyif aldı. Sergi sitesi, renkli yüksek teknoloji seramikleri, ultra hafif yüksek teknoloji seramikleri ve Ceramos metal seramikleri gibi farklı malzemelerden oluşturulan birçok saat tarafından toplanan çok çeşitli marka ürünleri sunmaktadır. , Markanın olağanüstü materyalini ve işçiliğini gösterin. Rado Swiss Radar Watch, Çin pazarına giren ve Çin’de yüksek bir üne sahip olan lüks saat markalarının en eski gruplarından biridir. Rado Swiss Radar Watch, Çin saat pazarını yıllarca genişletmeye kararlı ve Çinli tüketiciler tarafından seviliyor. Bu fuarda marka, yenilikçi tasarım ve malzeme ifadesini birleştiren yeni fikirleri de yaşadı. Her saat, saat yapımcılarının sayısız yaratıcılığı ile bir zaman planlamasıdır. Fuarın platformu aracılığıyla, markanın mükemmel saat yapım teknolojisini ve markayı seven tüketicilere öncü ruhunu tamamen gösterebilir.

Düzen Hainan ve Geleceği Keşfet

Şu anda, Rado Swiss Radar Watch ve Zhongluo Grubu birlikte çalışıyor. Hainan Eyaletinde beş gümrüksüz mağaza kullandılar: Çin Muafiyet Grubu Sanya Uluslararası Görevsiz Şehir, Çin -DEMU Grubu Haikou Sunyue Plaza Gümura Gümursuz Mağaza. Mağaza, Çin Muafiyet Grubu Haikou Uluslararası Gümrük Mağazası ve Zhongli Sanya Phoenix Havaalanı Gümursuz Mağaza. Bunlar arasında, Haikou International Goman-Free Store’un yeni bir tasarım görüntüsü var ve aynı zamanda Hainan’daki en kapsamlı butik. Rado İsviçre radar saati, markanın Hainan’daki düzenini derinleştirmeye devam edecek. Tüketiciler için daha müreffeh ve çeşitli zaman planlama ürünleri sunarken daha iyi hizmet ve marka deneyimi sağlayacaktır. Buna ek olarak, rado İsviçre radar saati yatırımı artıracak. Markanın derin birikimine devam ederken, tasarım ve malzeme inovasyonunu iyileştirmeye devam ederek daha ileriye dönük çalışmalar yaratıyor.