Replika Rolex En Yeni Saatlerinin Envanteri

Saat denilince bahsetmem gereken markalardan biri de Rolex. Sıradan insanların replika Rolex anlayışı hala 1980’lerde ve 1990’larda. Rolex’in marka geçmişini nadiren paylaşmasıyla bir ilgisi var. Rolex düşündüğümüz gibi değil. Marka konumlandırması ve pazar stratejisi vardır. Öncelikli amacı hassasiyet ve dayanıklılıktır ve karmaşık mekanik modeller üretmez. Basit zamanlama işlevi, ailedeki en karmaşık stildir. Sade ve zarif görünüm, klasik istiridye tasarımı ve mükemmel hareket performansı, birçok geleneksel teknik yaratmıştır. Günümüzün en popüler Rolex saatlerinden bazıları nelerdir?

1. Rolex Submariner 116610LV Yeşil Diskli Saat

Rolex Submariner 116610LV yeşil kadranlı saat, saat severlerin gönlünde “Yeşil Su Hayaleti” olarak anılır. Klasik Oyster tasarımı 904 paslanmaz çeliktir, korozyona ve aşınmaya dayanıklıdır. 40 mm çaplı kadran, geleneksel bir otomatik saat ile donatılmıştır. 3135 mekanik hareket, mükemmel performans, üç geçirmez kasa, böylece dış dünyanın uyarımını hiç hissedemez ve kalite kaldıraçlıdır. 2010 yılında lansmanından bu yana şüphesiz en popüler replika Rolex saatlerinden biri haline geldi; Bu yeşil su hayaletinin yurtiçi satın alımında, mağazanın şüphesiz hiçbir mal satın alması daha zordur ve mağazanın bir kısmı, yeşil su hayaletinin sıcak derecesini de gösteren yeşil su hayaletinin siparişlerini kabul etmez.

2. Rolex Kozmik Kronograf 116500LN Gangdi

Rolex, 2016 yılında Basel sergisinde bu seramik yüzüğü 116500LN Gangdi’nin lansmanını yaptı. Mevcut pazara bakılırsa, Gangdi satın almak için daha fazla iş gerektiriyor. Seramik halka, Rolex’in bu yüzyılda önemli bir teknolojik icadı olarak kabul edilebilir. Teknik yöntemlerle sinterlenen seramikler, alüminyum ring ve çelik ringlere göre aşınmaya karşı daha dayanıklıdır, nadiren aşınır ve renkleri daha parlak ve dayanıklıdır. Bu replika Rolex Cosmograph Daytona serisi beyaz kadranlı saat, otomatik mekanik hareket kasasına sahiptir. Bilezik, zamanlama işlevine sahip 904L paslanmaz çelikten yapılmıştır; saatin çapı 40 mm’dir ve 100 metreye kadar su geçirmezdir. Seramik halka, çelik di ve panda renk uyumu ile eşleştirilir. , Panda Di suçlu.

3. Rolex Skymaster 116900 kol saati

Yeni Skymaster saati, kimileri Rolex’in en çirkini diyor ama bence en güzeli Rolex; 40 mm çapında tasarım, 904L paslanmaz çelik kasa ve bilezik, benzersiz Mercedes-Benz ışıklı ibre tasarımı, saatin iç kısmı Rolex’in kendi üretimi olan 3131 kendinden kurmalı mekanizmalarla donatılmıştır ve 48 saatlik güç rezervi sağlayabilir. tamamen yaralandığında. Bu saatin aynı zamanda antimanyetik etkiye sahip olduğunu da belirtmek gerekir ki bu da bu saatin öne çıkan özelliklerinden biridir. Tüm Airmaster’lar, nispeten düşük fiyatları nedeniyle daha fazla dikkat çekti. (Birçok insan için ucuz değil, sonuçta 40.000 ila 50.000 yuan’a mal oluyor)

4. Rolex Datejust 116233 Şampanya Pırlanta Saat

Rolex Datejust altın saatleri şimdiye kadar her zaman çok satanlar olmuştur. Geçmişte insanlar onu iyi bir anlamı olduğu için satın aldı. Ne de olsa altın, gümüş ve elmasları vardı. “Kazan ve kazan” o zamanlar iş adamlarının gözdesiydi. Günümüzde replika Rolex day-date kol saatlerinin yüksek fiyatlarına kıyasla insanlar daha az takıntılı olsalar da, gold date-journal modeli yeterince avantaja sahip olduğu gibi, altın saat sevenlerin de arzusunu karşılıyor. Mekanizma, Rolex’in temel 3130 mekanizmasına bir tarih görüntüleme işlevi ekleyen 3315 otomatik kurmalı mekanizmayı kullanır.

5. Rolex Explorer Serisi 214270 siyah kadranlı saat

Bu saat, eski Dedektif I’e kıyasla herkesin çok fazla tanımadığı, izlediğim Yeni Dedektif I’dir, ancak yeni Dedektif I’in herkesin kalbinde kıdemli Dedektif I’in yerini alacağına inanılmaktadır. Öncelikle yeni numune I’in çapı 39 mm’ye çıkarıldı ki bu Asyalıların bilek ölçülerine çok uygun olmalı. Mekanizma, replika Rolex temel mekanizmasının 3130 aktivitesinden yükseltilmiş olan 3132 hareketidir. 3130 kampanyasıyla karşılaştırıldığında 3132 mekanizması, Rolex’in mevcut ana akım mavi niyobyum denge yayını kullanır ve saatin antimanyetik, Darbeye Dayanıklılık özelliğini artıran yeni amortisörün yerini alır.

6. Rolex Greenwich

Belki bazı arkadaşlar bu konuda pek bilgi sahibi değildir. Rolex, en yüksek ikili saat dilimi işlevini icat etti. Bu nedenle Rolex’in çift zaman dilimli saati de ilgi görmektedir. Greenwich’in kırmızı ve siyah daire versiyonu aynı zamanda “Coke Circle” olarak da bilinir. Farklı zaman dilimlerindeki saat göstergesine ek olarak, saat sağlam malzemelerden yapılmıştır ve kolayca eşleştirilebilir. Sadece dünyanın her yerinde giymek için değil, aynı zamanda herhangi bir etkinliğe katılmak için de uygundur. Tarih göstergesi ve çift zaman dilimi işlevine sahip kasa ve bilezik paslanmaz çelikten yapılmıştır; masa çapı 40 kolaydırayrıca 100 metreye kadar su geçirmez.