Rolex Watch Kakma Değerli Taş Istiridye Sabit Hareket Haftası Takvim 36 Saat.

Rolex, en son saat başyapıtını mükemmel profesyonel saat yapımı becerileri ile sundu. Bunlar arasında, haftalık Calendar 36 (Day-tarih 36) ve Lady-DateJust yeni bir kakma elmas modeli başlattı.

Elmaslar eski zamanları sembolize eder ve Dünya milyarlarca yıl geçirmiştir. Dikkatli oymalardan sonra, doğal cazibesini gösterebilir ve parlaklaştırabilir. Gem akademisyenleri elmaslarla parlamak için mozaik zanaatkârlarla işbirliği yapıyorlar. Gem akademisyenleri dikkatlice mücevherleri seçer ve daha sonra kakma zanaatkârlar tarafından kadran, dış halkaya, kasaya veya kayışa ayrı ayrı yerleştirilir. Hassas çalışma seviyesi hayal edilemez. Bir süre sonra mükemmel bir mirasa sahiptir. Haftalık Takvim 36 ve kadın kıyafetlerinin mücevheri yüzlerce hassas operasyon.

Haftada yeni istiridye sabiti 36 (istiridye sürekli gün-tarih 36) Seçilmiş renk eşleştirme saat işareti ve timsah deri kayış. Mercan rengine sahip 18CT altın modelleri, turkuaz mavisi olan 18ct beyaz altın modeller ve şarap kırmızısı ile 18ct Ebedi Gül Altın Modelleri. Elmas dekorasyonu, aynı gözün yeni bir görünümünü gösteren klasik haftalık takvim 36 saatler verir.

Orta kasa, dış halka, kadran ve yeni istiridye tipi kadın kumaş kütüğünün (istiridye sürekli bayan-datejust) ince bileklere kadar parlak parlaklık ile saatler.

Asil ve zarif

Rolex’in yeni başlatılan üç gömülü Gem Oyster tarzı sabit dinamik haftalık takvim 36 (Oyster Perpetual Day-Date 36) renkli ve güzel. Üç saat 18CT altın model, 18CT beyaz altın model ve 18CT Ebedi Gül Altın Stilleri, hepsi zarif deri kayışlara sahip kakma elmaslardır.

Kulakların her iki tarafında 254 yuvarlak elmas ve yeni istiridye kasasının vakaları var ve taç omuzları göz kamaştırıyor. Dış halkaya kaplanmış elli iki yuvarlak elmas, parlıyor, parlıyor. Kadran 450 elmas, emaye saat izleri ve Roman Dijital VI ve IX ile kaplanmıştır. Coral emaye saat etiketleri ile 18CT altın modeli, turkuaz mavi emaye saat işaretleri ile 18ct beyaz altın modeller ve kırmızı şarap emaye saat izleri ile 18ct ebedi gül altın. Zarif saat işaretleme rengi, saatin eşleştiği timsah deri kayışın rengini tamamlar.

Yeni Hafta Takvimi 36, 3255 harekete liderlik eden saatçilik teknolojisi ile donatılmıştır.

Tüm rolex watch saatleri gibi, Oyster sabit hareket eden haftalık takvim 36, Gözün giyilirken mükemmel bir performans göstermesini sağlayarak hassas saat sertifikasının mükemmel bir gözlemini aldı.

Rolex’in benzersiz tasarımı

1956’da piyasaya sürülen haftalık takvim türü, öğle saatlerinde kavisli Windows ekranı kuran bir emsal oluşturdu, dünyada ilk oldu.

Haftada yazılan tam zamanlı takvim saatleri yılın önemli bir teknik başarısı olabilir. Haftada seçim yapabileceğiniz 26 dil var. Haftalık takvim serisi saatler sadece 18ct altın, 18ct beyaz altın, 18ct Ebedi Gül Altın veya 950 Platinum ve diğer değerli metaller yayınlanmıştır.
Birçok politikacı, başkan ve dünyanın her yerinden insanlar haftalık takvim türünü giydi. Bu saat çok iyi bilinmektedir, özellikle gözün basit stilini gösteren, başı -şirin kayış. Kemerin adı, önde gelen figürlerini giymeyi anımsatıyor ve takvim türünü doğru olmadan gerçek bir “başın başı” haline getiriyor.

İstiridye davası

Haftalık 36mm takvim tipi istiridye kılıfı sağlam ve zarif bir modeldir. Orta kasa, sağlam bir 18Ct altın, 18Ct beyaz altın veya 18ct Ebedi Gül Altın ile dökülür. Rolex gözlemcileri, çukurların ince çukurlarını markanın özel araçlarıyla sıkar, böylece davayı mühürlemek için sadece Rolex gözlemcileri harekete ulaşabilir. Çift kilit bağlantılı zincir tacı, kasaya sıkıca sıkılmış çift su geçirmez bir sisteme sahiptir. Ayna yüzeyi, kazınması kolay olmayan mavi kristalden yapılmıştır. Saatin su geçirmez istiridye kasasına hareket için en iyi koruma verilir.

Tip 3255 sürekli motivasyon

Yeni Hafta Takvimi 36, 3255 hareketi ile donatılmıştır. Bu yeni nesil hareket 2015 yılında piyasaya sürüldü. Hepsi Rolex’in araştırma ve geliştirme ve üretimi. 2019 yılında bu saat dizisi ile donatılmıştır. Otomatik zincir hareketi, Rolex’in yenilikçi ve en iyi saat yapım teknolojisini kapsamlı bir şekilde yansıtan birkaç patent elde etmiştir. Doğruluk ve güvenilirlik, dinamik rezervler, sismik anti-manyetik ve uygun kullanım açısından, iyi ulaşmak için daha da geliştirilmiştir.

3255 hareketleri, verimli ve güvenilir olan bir Rolex patentli kronerji kaçış sistemi ile donatılmıştır. Bu kaçma sistemi nikel-fosfordan yapılmıştır ve manyetik alanlar tarafından rahatsız edilmez. Hareket, Rolex tarafından dökülen benzersiz kozmetik alaşımdan yapılmış Rolex patentli mavi parachrom çekimleriyle donatılmıştır. Nöbeti geleneksel eşarplardan on kat daha yüksektir. İz ayrıca, hareketin hala düzenli olarak herhangi bir yerde çalıştırılabilmesini sağlamak için Rolex Merchant Circle ile donatılmıştır. Eylemin hareketinin yönü, kampanyanın sismik kuvvetini iyileştirmek için bir Rolex tasarımı ve patentli yüksek performanslı bir paraflex yastıklama cihazı ile donatılmıştır.

3255 hareketleri sabit hareket eden bir otomatik biniş bileşeni ile donatılmıştır ve hareket hareket olarak kullanılır. Saat çalışması kutusunun yapısının ve kaçma sisteminin mükemmel verimliliği, 3255 hareketlerinin güç rezervini yaklaşık 70 saate çıkarır.

Zarif deri kayış

Yeni Hafta Takvimi 36, enfes bir timsah deri kayış ve 61 yuvarlak elmaslı 18ct altın katlanır taç tokası var. Üç saatin hepsi bir elmas kadran, mercan kayışlı 18ct altın modeli, turkuaz mavi kayışlı 18ct beyaz altın modeli, kırmızı şarap kayışı ile 18ct ebedi gül altın, kayış rengi ve Roman Sayısal VI ile Emaye Saat Noktası Mikomileri izleyin ve ix renkleri.

Süper Gözlemevi Piksel Sertifikasyonu

Tıpkı tüm Rolex saatleri gibi, istiridye tipi haftalık takvim 36, 2015 yılında Rolex tarafından atılan gözlemevinin mükemmel gözlemini de elde etti. Bu benzersiz başlık, her gözün Rolex laboratuvarlarında bir dizi testi başarıyla geçtiğini kanıtlıyor. Saat monte edilir ve görünüm giyildiğinde, hassas, dinamik rezervler, su yalıtımı ve otomatik zincir gibi çeşitli yönlerde olağanüstü performans gösterebilmesini sağlamak için harekete yüklenir.

Rolex’in mükemmel gözlemevi hassas saatinin ortalama hatası günde iki saniye içinde. Rolex’in arayışının doğruluğu, İsviçre resmi gözlemevi sertifikasyon hassasiyeti (COSC) için hassas saat (COSC) standardından çok daha yüksektir.

Yeşil conta, aşırı bacco gözlemevinin hassas saatini sembolize eder. Her Rolex saati bu mühüre bağlıdır ve beş yıllık garanti dünya çapında eklenmiştir.