Rolex Watch “Titanyum Hayalet Kral.”

Kasım ayı başlarında (2022) Rolex, 126067’lik bir model olan Deepsea Challenge, yani 11.000 metre su geçirmez bir derinlik ile rekor kırarak, dünyadaki en derin su geçirmez derinliğe sahip dalış saatleri haline geldi. ünlü saatler. Buna ek olarak, Titanyum Kabukları oyuncular arasında “Titanyum Hayalet King” olarak adlandırılır. Kamu fiyatı 203200 yuan.

Ancak aynı zamanda, “Titanyum Hayalet Kralı” nın büyüklüğü etkileyici 50 mm ve 23 mm kalınlığa ulaştı ve bu da oyuncular arasında yaygın bir tartışmaya neden oldu.

Rolex “Titanyum Hayalet King” Deep-Sea Challenge 126067

Rolex’in “Titanyum Hayalet Kralı” nın dalış kaydını kırmak olağandışı değil.

Rolex’in “Titanyum Hayalet Kralı” derin deniz meydan okuması ve rekoru kırması iyi, çünkü tarihte Rolex zaten 10.000 metreden fazla su geçirmez bir derinliğe ulaşabilir. Ancak, toplu üretim veya teknik bir doğrulama tablosu yoktur. Bunlar:

1960 yılında, dalgıç ile Rolex Deep Sea Özel Teknoloji Doğrulama Formu Mariana açmasının dibinde 1.0916 metre idi.

1960 yılında Rolex, Mariana Hendek’in Deep Deniz Özel Teknoloji Doğrulama Tablosuna daldı.

2012 yılında, daldırma ile ROLEX Deepsea Challenge Teknik Doğrulama Formu, Mariana hendekinin dibinde 10.908 metre dalış yapıyor.

2012 yılında Rolex, Mariana Hendek’in Deepsea Challenge Teknoloji Doğrulama Tablosuna daldı.

60 yılı aşkın bir süredir iki ana teknik doğrulanmış masa teknolojisi biriktirdikten sonra, Rolex Watch “Titanyum Hayalet Kral.” nihayet 11.000 metre su geçirmez bir derinliğin seri üretimine ulaştı ve satışa başladı. Bu günümüzün “Titanyum Hayalet Kral” derin deniz meydan okuması.

“Titanyum Hayalet King” derin bir deniz meydan okumasıdır.

Rolex “Titanyum Hayalet King”, su geçirmez neden 11.000 metreye ulaşabilir?

Rolex’in “Titanium Ghost King” Deep-Sea Challenge’ın temel su geçirmez teknolojisi Rolex Patent Yüzük Kilit Sistemidir. Yüzük kilit sistemi kelimesinin “Titanyum Hayalet King” ve Deepsea disk yüzeyinin geleneksel versiyonunda yazılacağını görebiliriz.

Rolex’in Derin -Stea Mücadelesi, halka kilidi.

Rolex Derin-Sea Mücadelesi, Aydınlık Etkisi

Halka kilit sistemi, Rolex’in benzersiz bir su geçirmez yapısıdır. “Titanyum Hayalet King” in safir aynası 9.5 mm kalınlığındadır. Safir “sıkıştırılmış çelik halka” (kadran, “sıkıştırılmış çelik halka” olan halka kilit sisteminin dış halkasıyla yazılmıştır) ve titanyum taban kapağını kullanır. Safir aynasının muazzam su basıncından muzdarip olduğunda, basınç “sıkıştırılmış çelik halkaya” ve titanyum taban kapağına iletilecektir. “Sıkıştırılmış çelik halkaların” basınç direnci, Rolex 904L çeliğinin üç katıdır; Titanyum baz kapağı belirli esnekliğe sahiptir ve basınç altında deforme olabilir. İkisi su basıncını çözmek ve sallamak için yaygındır.

Rolex Halka Kilit Yapısı.

Yüzük kilit sistemi dışında, “Titanyum Hayalet Kralı” derin deniz meydan okumasının diğer kısımları geleneksel Rolex Denizi ve Deepsea ile aynıdır. Kasanın yan tarafında otomatik bir deşarj vanası vardır ve taç sıkıca kilitlenir. “Titanyum Hayalet Kralı” nın resmi etiketi 11.000 metre su geçirmez olmasına rağmen, Rolex ve COTEX’in su basınç testine göre, “Titanyum Hayalet King” in gerçek su geçirmez 13.750 metreye ulaşabilir.

Rolex’in derin deniz mücadelesinin 9.5 mm kalınlığında olduğu görülebilir.

Rolex “Titanyum Hayalet King” neden bir titanyum kabuğu kullanıyor?

“Titanyum Hayalet Kralı” derin deniz meydan okuması nedeniyle çok büyük. Boyut 50 mm ve 23 mm kalınlığındadır. Titanyum kullanmazsanız, çelik kabuk, bu masanın ağırlığı, sıradan insanların bileği gerçekten “giyemez”.

Rolex’in “Titanyum Hayalet Kralı” derin deniz meydan okumasının büyüklüğü çok büyük.

“Titanyum Hayalet Kral” Derin-deniz mücadelesi, Rolex tarihinde ilk kitle üretimi ve titanyum kabuk saatlerinin satışıdır. Rolex Titanyum “RLX Titanyum” olarak adlandırılır. “Titanyum Hayalet Kralı” 42 mm Titanyum Kabuk Yatının varlığını da ortaya çıkarsa da, 42 Titanyum Kabuk yatları sadece “deneysel bir masa” idi ve resmi olarak serbest bırakılmadı.

Rolex’in 42mm Titanyum Kabuk Yat “Deney Tablosu.”

Işık titanyum kabuklarına ek olarak, başka bir özellik yüksek sertliktir. Bu nedenle, “Titanyum Kral” vaka tedavi yöntemi, titanyum kabukları kullandıktan sonra standart çelik kabuklardan ve altın kabuk Rolex’ten farklıdır. General Rolex, davanın yanında cilalanmıştır ve “Titanyum Hayalet Kralı” konusu geniş alanlarda fırçalanır ve konunun tarafı da çizilir, bu da Rolex arasında çok nadirdir. Bunun nedeni, titanyum kabuğunun sertliğinin çelik ve altın kabuklardan daha yüksek olması ve cilalanması zordur. Bu nedenle, mevcut titanyum kabuk saatleri geniş alanlarda fırçalanır. Ancak detaylardan biri, Rolex’in “Titanyum Hayalet Kralı” ve taç omuzlarının kenarını cilalaması ve davanın karmaşıklığını artırmasıdır. Bazıları, titanyum kabuklarının tatmin edici tedavisinin, “Titanyum Hayalet Kralı” nın özel durumunu yandan ve düşük çıkıştan da doğruladığına inanıyor.

Davanın tarafının fırçalandığı ve kenarların cilalandığı görülebilir. Orta nokta otomatik bir sıra valfidir.

Hareket açısından, “Titanyum Hayalet Kralı” Rolex’in yeni 32 Serisi hareketini kullanıyor. Takvim olmadan 3230, 70 saat güç, keskin gözlem, günlük hatalar+2/-2 saniye. Rolex 32 hareketi, herkes tanıdık ve burada ayrıntılara girmeyeceğim.

Rolex’in “Titanium Ghost King” Deep-Sea Challenge’ın alt kapağı 1960-2012 yılları arasında yazılmıştır.

“Titanyum Hayalet Kral” ı Kral olarak adlandırılabilir mi?

Evet, ama oyuncular arasında tartışmalar var.

Performans açısından, 11.000 metre su geçirmez derinlik, dünyanın bir numarası ile tartışma yoktur.

Bununla birlikte, Rolex “Titanyum Hayalet King” derin deniz mücadelesi nedeniyle, 50 mm boyutu ve 23 mm kalınlık normal saatin boyutunu aştı ve oyuncular arasında tartışmalar var.

Rolex’in “Titanyum Hayalet Kralı” nın derin deniz zorluğu başlamanın etkisidir; Çok büyük ve çok kalın olduğu görülebilir.

Rolex’in saati her zaman tasarım odağı olarak giymek için uygun olmuştur. Kütük, su hayaleti ve di tong hakkında konuşmaktan kaçının. 3900 metre su geçirmez olan Rolex Ghost King Deepsea bile, boyutu 44 mm ve 17 mm kalınlığında kontrol eder ve yaygın olarak giyilebilir. Rolex “Titanyum Hayalet King” 50 mm uzunluğunda ve 23 mm genişliğindedir. Zor giyebileceğinizi ancak daha uygun olmanız gerektiğini söyledin.

Rolex “Titanyum Hayalet King” Derin-deniz meydan okuması, başlamanın etkisi.

Bazıları Rolex’in Omega ile savaşmak için “Titanyum Hayalet Kral” derin deniz meydan okumasını başlattığına inanıyor. Bu yılın Mart ayında Omega, 6000 metre deniz ve at deniz evrenini başlattı. O zaman, 6000 metrelik su geçirmez derinliğe sahip dünyanın bir numarası oldu. Şimdi sadece sekiz ay sonra Rolex, 6000 metre Omega’yı “Titanyum Hayalet Kralı” derin deniz meydan okumasının su geçirmez rekoru ile yendi. Ancak aynı sorun, Omega Okyanus Evreninin 6.000 metre olması ve boyutun 45.5 mm ve 17 mm’den fazla kalınlığında olmasıdır. Omega 6000 metre, tüm versiyonları da gördüm ve başladım. Giyebilirim. Bazı oyuncular 6000 metre Omega’nın kapsamlı performansının daha da iyi olduğuna inanıyor.

Rolex “Titanyum Hayalet King” Deep-Sea Challenge

Omega deniz atı deniz evreni 6000 metre, titanyum kabuk modeli.

Rolex’in “Titanyum Hayalet Kralı” nın derin deniz zorluğu dünyanın bir numarasıdır. Bu iyi, ama daha iyi olabilir. Umarım Rolex ve Omega “hegemonya” olmaya devam eder ve iki tarafı daha iyi saatler yapmaya zorlar. Bu, yıllık olarak “kadran boya rengini” değiştirmekten çok daha harika.