Yeni Panoinverse Limited Edition Düzenleme Ecact Hareketi Poli Izleme Replikas Izle

Urban Canyon, Gökdelenler, Reklamlar ve Graffiti Sanatçıları: Glashütte Orijinal Glashuti başlangıçta sizi kentsel ormana derinlemesine girmeye ve canlılık kaynağını keşfetmeye davet etmek için yeni bir saat başlattı. Bununla birlikte, daha da kritiktir. Beton ve asfalt, sadece değerli metaller ve hassas makineler göze basılmaz; Şehirdeki gürültü ve kargaşa, kulaklara aktarılan yumuşak işaretleme sesleri değildir. Huamei şehrinin hassas lazer oyması, Grasuti’nin orijinal ev yapımı hareketine yansır.

Urban Jungle –

PanoInverse Limited Edition Edition POLİKİYA MOTOR TERNERTED SATIŞI SINIRLI SIRILIMDA BÜYÜK ARAÇ SAĞLANMASI. Hareketi bir tuval olarak ele alan sokak sanatının yeni yorumu, ön ve arkanın takıntılı bir serap gibi büyüleyici kentsel dekorla dekore edilmesidir. Sokakların ve sokakların derinliklerinde, her yerde yeni şeyler bulun ve bir sürüngenlik duygusu yaratın -kentsel mimarinin basit çizgilerinden duvar resimlerine kadar. Hareketin önünde, şehrin refahı ve düşüncesi hakkında bir kuş bakışı, uzaktan tırmandık. Hareketin arkasında kentsel keşif devam etti. Sadece yakından yakın olan gökdelenlerin tadını çıkarmakla kalmaz, aynı zamanda reklam panolarındaki ilham verici sloganları bile görebilirsiniz; Pencere temizleme personelinin çok çalıştığını ve duvara tanıdık bir çift G logosu çizen grafiti sanatçılarını görebilirsiniz. Sonunda, bir sakini bize bakıyormuş gibi balkonun üzerinde duruyordu.

Zarif işçilik görülebilir.

Kentsel sokakların sokaklarının yeni sınırlı sayıda izleme replikas izle teması olarak seçilmesinin nedeni düşüncelidir. Şehrin taslağı modernizasyonu, teknolojik ilerlemeyi ve paylaşılan bir vizyonu sembolize eder -Panoinverse’nin eksantrik hareketi tersine çevrilmiş saatler. Benzersiz yapı genellikle masanın alt kapağından ve tamam -iki gooseecks’in ayar mekanizmalarından görülecektir. Bu amaçla, izlenen bir bitki birkaç hareket ve parça geliştirdi ve ters bir montajı benimsedi.

Bu sınırlı sayıda izleme sırasında, siyah eklenmiş siyah -plakalı siluet, atelin dörtte üçü ve kelebek köprü plakasının yüzeyinden geçer ve saatin arkasına devam eder. Safir kristal cam ayna, alt kapak ve bazı içi boş hareket tasarımı, sokak sanatının görsel bir şölen sunuyor: Saat kullanıcının bileği de saatin bir parçası haline geldi ve onunla entegre. Bir.

Zarif mimari, yaratıcılığı görmek için bilgelik

Grasuti ve gözeticilerin orijinal tasarımcıları tarafından özenle özetlenen zarif bir şehir unutulmazdı. Bu saatin 42 mm’lik parlatma/saten buzlu platin çantası var. Kadrandaki bina düzeni altın oranı takip eder ve uyumlu dengenin güzelliğini fark eder. Dikkatli hesaplama oranı, saat, dakikalar ve küçük saniyelerde gösterilen asimetrik tasarıma tamamen yansıtılır ve güç depolama saat 2’de gösterilir. Bu saat, rahat ve zarif olan platin kelebek tokalı gri bir Louisiannana timsah deri kayışla donatılmıştır.

Kentsel tatil çekimi, hareket etmekten daha fazla atlayın.

Şehrin kalp nabzı sonsuzdur ve geleneksel rahatlatıcı ve hoş bir kaynatma. Kalibre 66-12 manuel zincir hareketleri 4 Hz frekansla stabilize edilir ve hızlı kentsel yolculuğu bir kez tamamlamak için çalışma süresi yeterince 41 saattir. Dikkatlice hazırlanmış, zarif bir şekilde dekore edilmiş ve hassas bir şekilde ayarlanmış olan hareket, Glashütte Orijinal Glashte’nin orijinal zanaatkarının ustaca kristalleşmesidir. Birçok detay, Panoinverse Limited Edition Edition Polying Motor’un Mor Saati Sınırlı Sürüm: Vida Sabit Altın Set, Ruby Rulman, Mavi Çelik Vida, Sallatıcı Kenar, Polonya Çelik Parçaları, vb. Orijinal Başyapıtın Güçlü Kanıtı!

Gurur

Yeni Panoinverse’in Eksantrik Hareketi Ters Saati, 23 Mart 2023’te dünya çapında 50 adet sınırlı bir sürümle piyasaya sürülecek ve Çin’de Pekin SKP, Chengdu SKP ve Xi’an SKP’de piyasaya sürülecek.