heuer çoğaltma etiketi, orijinal aletin tarzını sadece stilinde değil

2015’e kadar, İsviçre lüks saat heuer çoğaltma etiketi markanın ilk modern pilotu seyretmek gibi, heuer çoğaltma etiketi spor sadece tarzıdır, Calatrav yerel fonksiyon havacı izle seyahat süresi ref.5524 ikinci saat dilimi ve tarih göstergeli açmış Bir kez başlatılan saat, geniş bir ilgi görmüştür ve iş seyahatinde olanlar için ideal bilek dostudur. 2018’de,heuer çoğaltma etiketi bir kez daha siyah bir gradyan için kahverengi bir kadran ile Calatrava Flight Travel Time Watch’a iki adet gül altın toplamı ekledi. Patek Philippe’in geleneksel uçuş saatleri için ilk kez ödüllendirilen eşsiz bir saat. Aşağıda, bir göz atalım

https://www.replicawatchesavenue.com/
https://www.replicawatchesavenue.com/

Markanın benzersiz geleneksel işlevlerinden biri olan heuer çoğaltma etiketi saat dilimi tablosu, doğumundan bu yana saat dilimi tablosunun yenilik öncüsü ve patentli hızlı ayarlı çift zaman dilimi işlevidir. “Saygı geleneği ve oluşturmak için yenilik” kavramını desteklemek, şimdi böylece daha mükemmel hale 1996’da patentini yeniden cihazın orijinal ikili saat dilimini iyileştirmek için Patek Philippe tarihinin 175 yıl var. izle durumda gömülü iki düğme basılması, saat ibresi, bu zaman dilimi ayrılabilir ileri veya geri gitmek için saatlik olarak en ekranı yerel saat yapabilir zaman ayırıcı aracı ve aktarma organları, görülmemiş mekanik operasyon duygu .heuer çoğaltma etiketi, orijinal aletin tarzını sadece stilinde değil, aynı zamanda saatine ayrı bir lüks ve klasik tat verir.
Basit ikinci saat dilimi gösterme fonksiyonunun ayarlanması, sol kasanın dış kenarındaki iki ayar cihazına basmanız yeterlidir ve yerel saat flüoresan saat ibresi bir saat içinde saat yönünde dönecektir (saat 8 konumunda) ) veya saat yönünün tersine (saatin 10 pozisyonuna basarak), ve saatin hareket doğruluğunu etkilemez, daha rahat ve hızlı. (Oturma köken, içi boş iğne saat elle üst üste edilebilir ise) iki saat dilimi de kazara düzenini bozmuştur yerel saati önlemek için bir düğme Patent emniyet mandalı ile donatılmış olduğunu belirtmekte yarar var.
Buna ek olarak, patek philippe çoğaltma, kadınlar için biraz daha büyük olan 37.5 mm’lik bir kasa çapına sahiptir, ancak uçuş seyahat süresi saatinin tarzı gibi, atmosferin büyüklüğü daha caziptir. Havacı stilini seven kadınların olağanüstü çekiciliğinin keyfini çıkarmasına izin verin.
Saat kılıfı gül altından yapılmış ve ön cilalı ve cilalı, güzel ve güzel görünmesini sağlıyor. Şık kılıf, saatin koluna daha iyi uyan ve ergonomik olarak ayarlanan kulaklara kadar uzanır.
Gül altın taç saatin sol tarafında bulunur ve yandaki kaymaz doku cilalanır ve parlatılır, günlük zamanın kolay ayarlanması için birinci sınıf bir his verir. Üzerinde LOGO kalıbı işlenmiş, saatin kendine özgü estetiğine sahip.
omega çoğaltma alanının geleneğini vurgulayan açık ve okunması kolay bir panel. Siyah / kahverengi gradyan kadranında, beyaz flüoresan kaplamalı ve çarpıcı bir çubuk şekilli flüoresan işaretçisiyle üç boyutlu oyulmuş gül altın Arapça blok, zaman gösterimini daha net ve daha sezgisel hale getirir. yardımcı bir tepsi Analog Tarih görüntüsü 06:00 pozisyonu, göz alıcı turuncu “1” saatler, hangi açıkça ayırt ayırt edici özelliği haline geldi 31 ile, her ayın ilk temsil eder.
Daha karanlık ortamda, işaretçi ve zaman işareti, okuma sırasında yüzeyin daha güzel olmasını sağlayan aydınlık bir gece lambası yayar. Buna ek olarak, saat 3 veya 9 saat, lokal (LOCAL) ve orijinal ev (HOME) gündüz ve gece göstergesinde bulunur, bu fonksiyon kullanıcının gündüz ve gecesini gösterebilir.
Sırt sırta işlemin arka kapağı sayesinde, Calibre 324 C FUS kendinden sarımlı mekanik hareketi önünüzde, özellikle Calatrava ile kazınmış 21K altın merkez otomatik salınım ağırlığı ortaya çıkıyor. Tıpkı saat dilimi kurulumu gibi, bu ünlü hareket yapısı Patek Philippe’in sürekli inovasyonunun getirdiği gelişmiş mekanik saat yapımı sürecini tam olarak yansıtmak için son derece hassas ve dikkatli bir şekilde dekore edilmiştir. Saatin 35-45 saatlik güç rezervi ve günlük 60 metre su geçirmezlik derecesi vardır.
Kahverengi deri kayışlı ve bej dikişli, doku rahat ve zariftir.

Kemer saatin genel estetiğini sergilemek için 18K’lık gül altın çantasını yankılayan 18K gül altın U şeklinde bir pim toka ile bağlar.
kahverengi kayış ile kahverengi degrade kadran gözler a vererek, Retro, lüks nitelikleri, işlevsellik ve erkeksi bir cazibe ile tasarım entegrasyonu tam getiriyor audemars piguet çoğaltma, beyaz altın tarzı eski lacivert diski değişti Işık hissi. Bu saati beğendiyseniz, daha fazla dikkat etmek isteyebilirsiniz.

Şimdi, Cenevre Mührü de fonksiyonel test gerektiriyor. Doğru çalışmayı sağlamak için tüm saat işlevlerini test edin. Takvimin normal meydanda olduğundan emin olmak için parçaları kontrol edin, normal sürenin üç katı, zamanlama normal şekilde başlar, durur ve sıfırlanır, vb.
Su direnci artık dikkate alınması gereken bir faktördür ve Cenevre Mührü taşıyan saatler en az 3 bar (yaklaşık 30 metre) test etmelidir. Doğruluk açısından, saatin hatası yedi gün sonra bir dakikayı geçmemelidir. Güç rezervi ayrıca, minimum garanti edilen değerin karşılandığından emin olmak için test edilir.