Audemars Piguet Çoğaltma Saatler Kılıf Dövme Karbondan Yapılmıştır

Audemars Piguet, saat endüstrisinde zamana bağlı bir aile şirketidir. Audemars Piguet, 1875’te İsviçre Jura’sındaki Jura vadisinde yaratılmasından bu yana, saat ve saatler tarihinde ölümsüz bölümler yazdı ve birçok olağanüstü şaheser yarattı. Üstün işçilik ve avangard yaratıcılık ile şirket, geleneksel ince saatçilik alanındaki sözleşmeleri sürekli olarak kırıyor ve yenilik yaratıyor. Web sitemizdeki bu Audemars Piguet kopya saatinin tamamı dövme karbondan yapılmıştır ve dinamik karbonu ve sert görüntüsü de müşteriler tarafından iyi karşılanmaktadır! Üstün teknolojiye dayanan web sitemiz, Audemars Piguet’in bu lüks çoğaltma saatlerini en iyi hale getirmek için en iyi saat çoğaltma teknolojisine sahiptir.

Audemars Piguet kopya saatinin kasası dövme karbondan yapılmıştır. Genel saat yandan hantal değil ve çok hafif. Dövme karbon fiber, hafiflik ve tokluk özelliklerine sahiptir ve mükemmel mekanik performansa ve kararlı kimyasal özelliklere sahiptir, bu da daha sağlam darbe ve çizilme direncine neden olur. Ayrıca, dövme karbon fiberin dokusu düzensizdir. Her modelin özellikleri yoktur. İnsan parmak izi kadar eşsizdir. Bu aynı zamanda dövme karbon fiber saatin en büyük cazibesi. Kasanın şekli çok sert ve orta kasada entegre tel çekme teknolojisi kullanılıyor. Özel şekli saati detaylı olarak zenginleştirir. Pabuçlar orta kasaya uyacak şekilde hafifçe aşağı doğru bükülür ve saat daha entegre hale gelir. Kenarlardaki kesim açıktır, tüm kasayı üç boyutlu hale getirir. Kurma kolu ve fonksiyon düğmeleri, hepsi tek bir satıra tam olarak yerleştirilmiştir.

Audemars Piguet çoğaltma saatinin kasanın yanında hafif bir eğriliği vardır ve gölgedeki değişiklik davayı daha hiyerarşik hale getirir. Web sitemiz, davanın ayrıntılarını sonuna kadar geri yüklemek için olgun teknolojisine güveniyor. Masa aynası, parlama önleyici mavi bir filmle kaplanmış ithal bir safir cam ayna kullanır. Ayna yüzeyi güneşten her açıdan harika. Web sitemizdeki ayna çok düzgün bir şekilde parlatılmış ve halka ağzı ile mükemmel bir şekilde eşleşiyor.

Kadran, klasik siyah ekose üzerine dayanıyor ve küçük çıkıntılı ızgaralar çok üç boyutlu. Kadranın kenarındaki sayı 60 ila 1000 arasındadır. Bu bir kronograftır. Zarif tasarım kadrana bir tasarım hissi verir. Beyaz pullarla üç küçük kadran vurgulanır ve küçük kadranların ikisindeki kırmızı eller özellikle göz kamaştırıcıdır. Saat on ikiindeki küçük kadran ikinci el bir kronograftır. Saat üçte yuvarlak bir takvim penceresi vardır ve yakınlaştırma ve net sayılar elde etmek için dışbükey bir mercekle değiştirilir. Saat altıda ve saat dokuzda kronograf kadranları da var. Tüm plakadaki tüm saat imleri, JF ithal aydınlık malzemelerle doldurulur. Işık efekti, orijinal ürünle aynıdır. İkinci elin üstü kırmızı ile süslenmiştir ve diğer iki elin şekilleri çok düzenli ve çapaksızdır.

Audemars Piguet kopya saatinin kayışı doğal kauçuktan yapılmıştır ve web sitemizdeki analiz ve araştırma teknolojisi orijinaliyle aynı “grenli” kayışı yapar. Entegre kayış tüm saatin daha pürüzsüz görünmesini sağlar. Toka, çok olumlu bir his veren ithal paslanmaz çelikten imal edilmiştir. Hareket, alt davanın arka planına karşı daha da hakim. Otomatik asfalt çok dokulu, ayrıca hareketin dışındaki taş kakma. Audemars Piguet kopya saatimizin hareketi orijinaline benzer ve performansı orijinal hareketten daha düşük değildir. Orijinaline benzer stabilite ve güce sahiptir.
Özetle: Web sitemiz en iyi sahte saatlere sahiptir. Web sitemizdeki bu Audemars Piguet kopya saati, orijinal ürünün dikkatli bir şekilde sökülmesinden sonra geri yüklenir. Her saat tutkununun bu mükemmel kalite ve performans bölümünde iyi bir rol oynayacağına inanıyorum!