Breitling Navitimer Automatic 41 Replika Saatler: En İyi Yeni Yıl Hediyesi

Replica Breitling Navitimer Automatic 41 neden en iyi Yeni Yıl hediyesini izliyor? 2022 yeni yılı geldi çattı. Bu tatil bizim için çok önemli. Aynı zamanda tüm ailenin bir araya geldiği bir gündür. Elbette bu bayramda en çok beklenen şey birbirlerine hediyeler vermektir. Hediyelerin anlamı büyüleyici. Son yıllarda pek çok saat arkadaşı sevdiklerine replika saatler hediye ediyor. Elbette Replica Breitling Navitimer Automatic serisi en iyi seçimdir.

Replica Breitling Navitimer Automatic, klasik tarihi çekiciliği modern hassas mekanizmalarla, özellikle de en çok beklenen aşağıdaki (model: A173263A1G1P1) birleştirir.

Bu Breitling Replika, 41 mm çapında ve 10 mm kalınlığında saatler. Çift yöne dönen bezel, çok iyi tanınan dairesel bir kayar cetvelle donatılmıştır.

Kolay tutuş ve ayarlama için çukur desenli taç, üstte marka logosu ile oyulmuştur. Kasa paslanmaz çelikten yapılmış ve parlatılmış ve çift taraflı parlama önleyici kavisli safir kristal ayna ve vidalı arka kapak ile donatılmıştır. 30 metreye kadar su geçirmezdir.

Saatin kadranı gümüş beyazı, mavi ibreler, saat imleri, anahtar imleri ve marka logosu ile yeni ve modaya uygun. Mavi ve beyaz renkler keskin bir kontrast oluşturuyor. Bilgi sayısız olmasına rağmen, dağınık, basit ve okunması kolay değildir. Kollar ve saat işaretleri, karanlıkta bile mükemmel okunabilirlik sağlayan SuperLuminova floresan malzeme ile kaplanmıştır. Ayrıca saat 6 pozisyonunda tarih penceresi yer almaktadır.

Breitling Replica saatler, ETA 2824-2’den geliştirilmiş, 25 mücevher içeren, saatte 28.800 titreşim (4 Hz) frekansına sahip, 38 saatlik güç rezervi sağlayabilen 17 tip kendinden kurmalı mekanik hareket ile donatılmıştır. , ve İsviçre Resmi Gözlemevi tarafından COSC Sertifikasını geçti.

Yeni Breitling Aviation Chronograph Automatic 41, paslanmaz çelik tokalı mavi timsah derisi kayışla geliyor.

Özetlersek:

Yeni Yıl geldi, en sevdiğiniz Breitling Replica saatlerinizi sevdiklerinize Yeni Yıl hediyesi olarak gönderin! Bu eşsiz hediye, bu tatile sıcaklık ve sevgi katıyor! Yeni yıl nimetleri harekete geçiyor.