Breitling X Victoria Beckham, En Iyi Replika Saat Sitesi

Moda ikonu, benzersiz tarzını Chronomat 36 Victoria Beckham koleksiyonuna taşıyor.

Victoria Beckham 2008 yılında kendi adını taşıyan giyim serisini piyasaya sürdüğünde, moda endüstrisinin en büyük isimleri onun podyumdaki ilk çıkışını nefeslerini tutarak beklemişti.

15 yılı aşkın bir süre sonra Beckham’ın tasarımları ana moda haftalarında boy gösterdi. Terziliği, kadınsı kadınlık ve erkeksi erkekliğin, pürüzsüz çizgiler ve ince sanatla heyecan verici bir karışımıdır ve bu da onu oldukça aranan kılmaktadır.

Bugün Breitling, Victoria Beckham ile işbirliği içinde tasarlanan yeni bir saati piyasaya sürüyor. Chronomat Otomatik 36 Victoria Beckham koleksiyonu 1.500 adet ile sınırlıdır. Lüks saat üreticisinin ekibi ile tanınmış bir moda markasının kreatif direktörü arasındaki yakın işbirliğinin sonucudur.

Breitling CEO’su Georges Kern bu işbirliği hakkında şunları söyledi: “Chronomat mekanik kronograf serisi uzun zamandır klasik görünüme ve çok yönlü işlevlere sahip bir saat olmuştur. Victoria Beckham’ın ikonik stilinin entegrasyonu bu saat serisini öne çıkarıyor Modern trend, ışıltılı.”

Beckham, Breitling’in yaratıcı sürecini övdü: “Böylesine zarif ve yeni bir çalışma yaratmak için yaratıcılığımı Breitling’in mükemmel becerileri ve yenilikçiliğiyle birleştirebilmek harika.”

Şık ve işlevsel Chronomat mekanik kronograf serisi, Breitling’in çok yönlü saati olup, hem moda hem de işlevsellik peşinde koşan yeni çağın kadınları tarafından çok seviliyor.

Victoria Beckham sınırlı üretim serisi, metal silindir boncuklu bilezik ve 15 dakikalık aralıklarla yükseltilmiş eyer çivileri gibi mekanik zamanlama serisinin klasik tasarımlarını koruyor. Nane yeşili, gece mavisi, güvercin grisi ve kum gibi zarif ve yeni renklerle birleştirir. Renkler, Victoria Beckham’ın 2024 ilkbahar ve yaz serisinden ilham alınarak harmanlanmıştır.

Kadran Breitling logosuyla süslenmiştir, saniye ibresine Victoria Beckham’ın baş harfleri “VB” eklenmiştir ve kasa, Breitling’in bu seri için açıkça yeniden ele aldığı paslanmaz çelik veya altın renginde mevcuttur. Kadran aynı zamanda sınırlı üretim durumunu da gösterir: Paslanmaz çelik model “One of 400” (400 parçadan biri) ve altın model “One of 100” (100 parçadan biri) olarak işaretlenmiştir. Bilekliğe “VB” logosu ve kelimeleri işlenmiştir.

Saat Breitling Calibre 10 mekanizma ile donatılmıştır. Bu otomatik kurmalı üç ibreli mekanizma, sorunsuz çalışmayı ve kolay okumayı sağlamak için tarih görüntüleme işlevine sahiptir. Tüm Breitling saatlerinde olduğu gibi serideki her saat, doğruluk ve yüksek performans açısından bağımsız bir sertifika olan İsviçre Resmi Gözlemevi (COSC) tarafından onaylanmıştır. En iyi replika saat sitesi.

Bu sınırlı sayıda üretilen mekanik kronograf saat, özel olarak tasarlanmış ortak markalı bir saat kutusunda yer alır ve altın model, ortak markalı bir seyahat çantasıyla birlikte gelir.

Mükemmel gişe rekorları kıran sunum

Efsanevi İtalyan moda fotoğrafçısı Mario Sorrenti, koleksiyonun göz alıcı kampanyasını çekti. Dünya liderlerini, ünlüleri ve süpermodelleri fotoğrafladı ve çalışmaları Londra’daki V&A Müzesi’nde ve Ulusal Galeri’de kalıcı olarak sergileniyor. Gişe rekorları kıran reklam filmi Annemary Aderibigbe’yi başrol oynamaya davet ediyor. Bu yeni süper model, Breitling ve Victoria Beckham’ın kadın imajını ve özelliklerini yorumluyor: güçlü, sofistike ve biraz beklenmedik.

Breitling, 2018’den bu yana kadın saati ürün yelpazesini genişletmeye kararlıdır. Marka, kadınların cesur, özgün ve kendine güvenen yönlerini öne çıkarmaya devam eden mekanik kronograflı otomatik saat 36 Victoria Beckham Limited Edition’ı piyasaya sürdü. Bu niteliklerin asla modası geçmez.