Çoğaltma Patek Philippe Lüks Çoğaltma Saatler Biridir

Erkekler birlikte saatler hakkında konuşuyorlar. Muhtemelen, en çok tartışılan Rolex olmalıdır. Bazı insanlar küçümseyebilir ve sadece Rolex’i bilenlerin saatleri hiç anlamadığını söyleyebilir, ancak yine de birçok erkeğin rüyasıdır. İkincisi, bir saat seçmek bir kişiyi seçmekle aynıdır. Yüzün değeri çok önemlidir. Hareketin kalitesi de önemli bir kriter olsa da, bir bakışta hatırlanabilecek görünüm her zaman kazanacaktır. Rolex’in yüz değeri tanınırsa, bugün, yüksek tanınırlığa sahip Patek Philippe saatinden bahsediyoruz.

Patek Philippe aslen Master Genta’nın planlamasından geldi. O zamanlar birçok kuvars saatler ve yuvarlak kadranlar da popülerdi. Bu model ilk piyasaya çıktığında sözleşmeyi bozdu. Genta’nın ilk orijinali Audemars Piguet için Royal Oak’dı. Sadece kırk yıl içinde, Patek Philippe belirsiz bir takipçiden gelişti ve popülerliğini gittikçe popüler hale getirdi. Bugün bir numaralı saat markası haline geldi ve birçok insanın aklında en iyi görünümlü ve eşsiz saat oldu. Saatler arasında, Patek Philippe çoğaltma saatler, Patek Philippe çoğaltma saatler olan AP 15400 dışında en iyi işçilik çelik kayışlarıdır ve şimdi bir saat bulmak daha da zordur.

Web sitemiz en iyi kopya web sitesidir. Siyah, beyaz ve mavi kadran renklerine sahip üç Patek Philippe kopya saati vardır. Mavi kadrana bakalım. Bu saatin işlevi çok basit. Saat işaretleri kadran etrafında eşit olarak dağıtılır ve ibreler ve saat işaretleri aydınlık verilerle kaplanır ve gece okurken basınç yoktur.

40mm Patek Philippe replika saat kadranı, Patek Philippe’in seçkin yatay çizgileriyle süslenmiştir ve mavi renk şemasıyla eşleştirilerek mizaç beyefendi verir. Ayna, şeffaf ve parlak safir kristalden yapılmıştır. Bu üç saatin işlevi çok basittir, merkezi üç pim dağılmış olduğu sürece, çubuğa monte edilmiş saat işaretleri kadran etrafında eşit olarak dağıtılır ve eller ve saat işaretleri aydınlık verilerle kaplanır ve basınç yoktur gece okurken.

Patek Philippe çok etkileyici, ama aynı zamanda, yuvarlak olmayan ve kare, çok planlama nedeniyle, insanlar bir bakışta hatırlıyor. Patek Philippe’in davanın sol ve sağ tarafında omuz yastığı adı verilen iki küçük gözyaşı var. Patek Philippe replika saatinin sapı vidalı planlamayı benimser, sol ve sağ omuzlar bakım için korunur ve logo üstte kazınır.

Bu Patek Philippe kopya saati bir yakın plan. 9015’in Japon hareketi, Seagull 324 hareketini kullanıyor. Arka atel çok tutarlı bir şekilde parlatılır. Gövdenin kalınlığının 8,76 mm olduğu sürece çok ince olduğunu ölçtük ve bulduk. Çelik kayışın dokusu çok iyidir ve esnek bir şekilde bükülebilir. Diğer bazı özelliklerin aksine, bükülme ve dalgalanma yeterli değildir. Patek Philippe replika saat tokası yay çeliğinden yapılmıştır, iyi elastikiyete sahiptir ve elastik bir seramik boncuk emniyet tokasıdır.

Son olarak, en yaygın Patek Philippe kopya saatleri mavi, beyaz ve gridir. Kadranların renkleri farklı olmasına rağmen, her biri zarafet ve doku ortaya çıkarabilir. Tabii ki, en iyi çoğaltma saatlerini yapan, web sitemizdir.