Franck Muller Quartz Kadın AAA Replica Watch İnceleme

Bir bütün olarak, bu Replica Franck Muller kadın kuvars saati, geleneksel daireden çok farklı olan özel bir kare tasarımı benimser. Romen rakam skalası kadran yüzeyini mavi çelik ibreler ve siyah kuşakla doldurur.

Bu Franck Muller kopya bayan kuvars saatinin aynası kavisli bir safir kristaldir. Çizilmeye ve aşınmaya karşı direnç, birçok saatin ayna seçimi haline gelmiştir. Diskin yüzeyi güneş ışınlarıyla eşit olarak dağıtılır ve radyasyon çok hassastır. Kötü bir şekilde, işaretçi, farklı renklerde, özellikle güneşin yağlı ve parlak dokusunda farklı renkler gösteren, yüksek teknik gereksinimleri olan pişmiş mavi çelik bir işaretçidir.

Franck Muller kopya bayanlar kuvars saatinin özel kavisli kasası da bir vurgu. Geleneksel tasarımı kırıyor ve kopya ve eğriliğin kalınlığı orijinalden farklı değil, mükemmel bir şekilde restore edildiği söylenebilir. Franck Muller çoğaltma bayanlar kuvars saatinin yanından, tüm saatin kavisli olduğunu ve karşı kadrandaki ölçeğin de kavisli olduğunu görebilirsiniz, bu da şüphesiz teknik zorluğu arttırır ve aynı zamanda büyük bir zorluk olacaktır. Kabuğun tamamı cilalanmıştır.

Basit bir iğne tokası ile Franck Muller çoğaltma kadın kuvars saati, kolay takılabilir, tokadaki toka otantik, siyah deri kayış da klasik bir kayış kadar açıktır. Bu Franck Muller çoğaltma bayanlar kuvars saatinin alt kapağı, tüm yatay çizim işlemi, çok doku ve terli yaz aylarında daha rahattır; yukarıdaki otantik lazer yazı için uygundur, yeri ve derinliği aynı otantik aynıdır.

En iyi çoğaltma izleme sitesiyiz. Franck Muller aaa çoğaltma kadın kuvars saatler web sitemizde genel olarak küçük ve zariftir. Mavi çelik elleri olan güneş saati yüzü, kadınların estetiğine uygun güzellikle doludur. Başka bir eser, kuzen gibi sıcak bir ürün hızla başlar.