Franck Muller Replika Saati Zerafetin Temsilcisi

Franck Muller’in işçiliği ve işçiliği ve muhteşem karmaşıklığı sektörde örnek niteliğindedir. Her bölüm büyük özen, sabır ve özen gerektirir. Bazen bir dekoratörün tek bir parça yapması 20 saate kadar sürebilir. Görünmez parçalar için bile, içte ve dışta onarım yapmak güzel bir hareket için çok önemlidir. Franck Muller’in saatleri bu kadar titiz kimliği ve sonsuz değeri hak ediyor. Benzer şekilde, web sitemizdeki Franck Muller kopya saati çok ince detaylar yaratacaktır. En iyi 10 kopya saati olarak, orijinalin tüm ayrıntılarını mümkün olduğunca geri yüklemeye çalışın.

Franck Muller kopya saatinin aynası ve kasasının yan tarafı yoktur. Kemer kavislidir, bu da daha fazla parlatma gerektirir. Web sitemiz aynayı ve kasayı daha entegre hale getiriyor. Safir camdan yapılmış ayna daha şeffaf ve serttir. Çok büyük ayna radyanların kullanımı karmaşıktır. Bu saatin ön çerçevesi ve orta kasası entegre edilmiştir. Halka ağız ve ayna, ani bir his olmadan mükemmel bir şekilde bağlanır.

Franck Muller çoğaltma saatinin kadran dokusu çok zariftir. Emaye kadran, dalgalanma dokusu ile işlenir ve merkezden çevreye yayılır. Katmanlama son derece güçlüdür. Web sitemiz Franck Muller çoğaltma saatinin kadran gölgesini mükemmel bir şekilde görüntülemek için çok çaba harcadı. Yüzey rakamları kadranı tamamlamak için çiçek siyah Arap rakamları kullanır. Saat altıda yuvarlak bir dışbükey mercek ayarlanır ve dışbükey merceğin altında beyaz bir takvim penceresi bulunur. Numaralar net bir şekilde yazdırılır. Dijital ölçeğin üç boyutlu izlenimi ve pişmiş mavi eller, olağanüstü kadranın cazibesini vurgular. Disk yüzeyinin tamamı gölgeli bir daire şeklinde düzenlenmiştir. Saat on ikide basılan marka adı da çok üç boyutlu. Web sitemizdeki bir düzineden fazla işlemden sonra, diskin ayrıntıları mükemmel şekilde yeniden işlenmiştir.

Tüm taç cilalı ve üstteki marka logosu pürüzsüz. Kullanımdaki taç, otantik his ile tutarlıdır ve orta kasaya mükemmel bir şekilde gömülmüştür. Paslanmaz çeliğin kalitesi daha dayanıklıdır. Web sitemiz işçiliğin olağanüstü performansını gösterecektir. Bu Franck Muller kopya saatinin alt kapağı, hala paslanmaz çelikten yapılmış entegre fırçalanmış çelikten yapılmıştır. Alt kapağın ön kısmının üst kısmı, üst kısımdaki marka adıyla kazınmış ve model ve üretici, alt kısımdaki çiçek yazı tipi ile kazınmış. Hafif eğrilik, kullanıcının bileğinin saate daha yakından uymasını sağlar. Web sitemiz gerçekten kusursuzdur ve daha yakından bakmazsanız, bunun entegre ve kesintisiz bir saat olduğunu düşünürsünüz. Web sitemizde yeniden basılmış bu saatin kompakt tasarımı onu su geçirmez hale getirir.

Kayış, seçilen İtalyan dana derisinden yapılmıştır ve otantik görünüme daha yakın olan timsah derisi dokusundan yapılmıştır. Tokanın web sitemizde gravürünün nihai olduğu söylenebilir. Genellikle, tokanın piyasadaki içi parlatılmaz. Gerçeği bundan yargılayabilirsiniz, ancak web sitemiz bileğin içini cilaladı. Özgünlüğü geri yüklemek için. Hareket 2824 hareketini kullanır. Hareketin performansı, saatin kullanım sırasında donmamasını garanti ederek doğruluk sağlar. Otomatik Tuo orijinaline benzer bir doku parlattı ve web sitemiz piyasadaki herhangi bir fabrikayı ayrıntılı olarak kaybetmiyor.
Özet: Web sitemiz saygın bir çoğaltma izleme sitesi olarak hizmet vermektedir. Bu bizim web sitemiz, Franck Muller çoğaltma izle; Ayrıntılar göze çarpmaktadır. Tüm Franck Muller kopya saati çok rahat. Sadece piyasadaki web sitemiz bu Franck Muller kopya saatine otantik olarak benzemektedir.