Glashütte Orijinal Lady Serenade Serenade Bayan Saati, Imitasyon Saat

Aşk nedir? Sihir günlük yaşamı aydınlatır, zaman ve mekanda yolculuk yapar ve harika sanat eserlerine ve samimi jestlere ilham verir, eğlence dolu ve ağızda kalan sonsuz tat. Glashütte Original LauncherValentine’s edition Lady Serenade saati, yaklaşan Sevgililer Günü’nü kutlamak için, aşkın muazzam enerjisine ve yaratıcı potansiyeline saygı duruşunda bulunuyor. Bu saat, elmas ve sedef gibi nadir malzemelerin gül tonlarıyla yenilikçi bir kombinasyonunu kullanarak yumuşaklığı ve sağlamlığı ortaya çıkarıyor. Lady Serenade VSevgililer Günü sınırlı sayıda üretilen saati, dünyadaki en güzel duyguları bir araya getiriyor ve son derece değerli. Imitasyon saat.

Olağanüstü tada sahip orijinal şaheser

GGlashütte’nin orijinal mühendisleri ve tasarımcıları bu yeni kadın örneğini bir şairin yaratırken gösterdiği sabır ve odaklanmayla yarattılar. Her bileşen titizlikle eş anlamlıdır ve orijinal bir şaheser yaratmak için uyumlu bir şekilde bütünleşir. Gül rengi, ışıltılı kasa ve göz kamaştırıcı parlak kesim pırlantalarla kontrast oluşturuyor. Bu saat, 36 mm’lik cilalı paslanmaz çelik kasaya ve 52 parlak kesim pırlantalı çerçeve setine sahiptir. Taç, tüm saatin zarif bir mücevher parçası gibi görünmesini sağlayan parlak kesim bir pırlanta ile donatılmıştır. Bu kadın saati, zamansız ve kalıcı bir sanat şaheseridir: dünya çapında 50 parçayla sınırlı sayıda üretilmiştir.

Renkli aşk hayatı aydınlatır.

Lady Serenade saatinin kadranı, GGlashütte’nin özgün işçiliğinin ve keskin içgörüsünün bir başyapıtıdır. Beyaz ultra ince sedef kadranın ön ve arka kısmına özenle basılmış beş zarif kavisli Arap rakamı ve altı hassas saat işareti, macentadan gül rengine ve mora kadar olan degrade tonları akıllıca yorumlayarak onu parlak hale getiriyor.

Zarif kabartma teknolojisinin ardından kadran parlak ve daha katmanlı görünüyor: Rakamların ve saat işaretlerinin rengi, tamamen onu gözlemlediğimiz açıya bağlı olarak değişiyor. Tarih göstergesi saat 6 pozisyonunda mor rakamlarla ve beyaz zemin üzerine yerleştirilmiştir. Bu saat, sakin ve zarif bir görünüm için gül kırmızısı Louisiana timsah derisi kayışla veya cesur ve kendinden emin bir görünüm için klasik paslanmaz çelik bilezikle eşleştirilebilir.

Olağanüstü kalp, doğru ve güvenilir

Aşka dalmış insanlar zamanın hızını hatırlamaya ihtiyaç duyabilir ancak Lady Serenade saati her zaman güvenilirdir. Kendi kendine yapılan Kalibre 39-22 mekanizmayı yerleşik olarak saatte 28.800 kez atıyor ve seyahat süresi doğru ve güvenilir.

Bu mekanizma sadece mükemmel mekanik hassasiyetin garantisi olmakla kalmıyor, aynı zamanda zarif dekorasyonu saatin zarif görünümünü de tamamlıyor: safir kristal kasa arka kapağı aracılığıyla, Glashütte sütunlu damar ve inci deseni gibi geleneksel süslemelerin yanı sıra çeyrek. Üçlü kontrplak, kuğu boyunlu ince ayar cihazı ve GGlashütte’nin orijinal çift G logolu içi boş salınımlı ağırlığı gibi GGlashütte’nin saatçilik sanatının önemli unsurları görünür ve çekicidir.

Lady Serenade 2024 VValentine’s Limited Edition, Aralık 2023’ten itibaren Glashütte Original global mağazalarında ve bazı yetkili satıcı butiklerinde satışa sunulacak. 50 adet ile sınırlıdır.

Orijinallikten gurur duyuyorum