H. Moser & Cie.’nin Zaman Içindeki Minimalist Cazibesi, Replika Saatler

Cesur yenilik, benzersizlik ve aralıksız detay arayışı, İsviçreli bağımsız saatçilik markası H.MOSER&CIE’yi yarattı. Kaliteli saatçilik alanında lider olun. Aynı zamanda Sohu’nun kurucusu, başkanı ve CEO’su Ma Zhang Chaoyang’ı doktora unvanına sahip yaptı. İl Teknoloji Enstitüsü’nden fizik alanında, İnternet endüstrisinde lider olun. 2023’ün sonunda H. Moser & Cie. ve Zhang Chaoyang, ilk Yılbaşı Gecesi konuşmasını yapmak için el ele verdi. Genel görelilik teorisine dayanarak zamanın gerçeğinin deşifre edilmesi, halkın benzersiz, çetin bir yılbaşı geçirmesine yol açtı.

Bu Yeni Yıl Arifesi fizik dersinde Zhang Chaoyang, mekanizmasının fiziksel ilkelerini yeniden yapılandırmak, üst düzey saatlerin nihai arayışını inceliklerden yorumlamak ve aradaki boşluğu kapatmak için H. Moser & Cie. Speedster serisi saati örnek olarak kullandı. saatler ve fizik arasında. Aradaki boyutsal tünel. Mekanik saatlerin yaklaşık 800 yıllık gelişimi boyunca, üst düzey replika saatler her zaman fizik ve astronomi ile yakından ilişkili olmuştur: gezegenlerin ve yıldızların hareketi zaman ölçümünün temelini oluşturur ve bu ölçüm yöntemleri ile fiziksel ilkelerin birleşimi, zaman ölçümünün temelini oluşturur. kronometre mekanizmalarının temeli. Yapı. H. Moser & Cie., ileri saat yapımcılığı becerilerinin sonsuz arayışına bağlı kalıyor ve kare kadrana sonsuz takvim, ay evresi ve geriye dönük gibi karmaşık işlevler veriyor. Bir saatin hassas zaman kontrolü, mekanizmanın ve eşapmanın temel teknik parçalarından ayrılamaz. Henry Moser & Cie., üst düzey denge yayları üretme kapasitesine sahip birkaç İsviçre saat markasından biridir. Markanın bir klasiği olan Speedster serisi, 1920’ler ve 1930’ların başındaki hızlı trenlerden ilham alan minimalist tasarım stiliyle serinin adını tekrarlıyor ve markanın sürekli kendini aşma tarzını tam anlamıyla ortaya koyuyor. Jane cazibesi.

Speedliner serisi otomatik kurmalı geri dönüş kronograf sürüm 2.0 (Streamliner Flyback Chronograph Funky Blue 2.0), 2020 “Saat Endüstrisi Oscar’ında” GPHG’nin en iyi saati onurunu kazanan bir saattir. Sürüm 2.0 daha önce yayınlanmıştı. İki saatin evrimi. Saat, markanın ikonik Funky Blue füme kadranında saatin benzersizliğini zarif bir şekilde vurgulayan şeffaf lake H. Moser & Cie. logosunu sunuyor. H. Moser & Cie.’nin ortağı AGENHOR tarafından geliştirilen HMC 907 mekanizma ile donatılan otomatik kurmalı rotor, mekanizma ile kadran arasına ustaca yerleştirilmiştir ve kronograf mekanizmasının karmaşık yapısının ve bileşen detaylarının görülmesine olanak sağlamaktadır.

Streamliner Flyback Otomatik Chronograph Boutique Edition, serinin piyasaya sunulduğu 2020 yılından bu yana markanın ilk kez metal bilezik kullanmadığı bir model. 5N kırmızı altın malzeme ve kauçuk kayışla donatılıyor… Kayış kasaya akıllıca entegre edilmiş. 5N kırmızı altın tonu ve Aurora Green (Matrix Green) füme kadran yeni bir estetik tarz sunuyor. Bu saat aynı zamanda markanın tutarlı minimalist felsefesine de bağlı kalıyor ve kadrandaki şeffaf lake marka logosu gizli bir imza gibi. Aynı zamanda marka tarihindeki en olağanüstü tasarımlı kronograf mekanizmalardan biri olan HMC907 ile donatılmıştır. Sadeliği ve okunabilirliği ile ünlüdür. 72 saatlik güç rezervine ve oldukça modern bir yüzeye sahiptir. Her tasarım detayı özenle hazırlanmıştır. Mükemmel gelişmiş saat yapımcılığı işçiliğini sergiliyor.

Streamliner Small Seconds Blue Enamel saat, marka tarafından %100 bağımsız olarak tasarlanıp geliştirilen ve üretilen 18. yeni otomatik kurmalı, kendi ürettiği mekanizma HMC 500 ile donatılmıştır. Aynı zamanda H. Moser & Cie’nin ilk modelidir. En ufak bir mekanizma bu yüzyılda gelişmiştir. Yeni mekanizmanın daha küçük boyutu nedeniyle ikonik yastık şeklindeki kasanın oranları yeniden tasarlandı ve ona mükemmel uyum sağlayan daha ince çizgiler kazandırıldı. H. Moser & Cie., markanın klasik füme kaplamasını yeniden yorumlamak için “Grand Feu” emaye kadranını özel olarak seçti ve ona “Aqua Blue” adını verdi. Merkezi olmayan küçük saniye ibresi, saat 6 konumundaki lake yuvarlak alt kadranda yer alıyor ve alttaki kadranla büyüleyici bir kontrast oluşturuyor. Bu saat, H. Moser & Cie.’nin teknik ve estetik gücünü tam anlamıyla ortaya koyuyor ve bağımsız saat yapımcılığı dünyasının vazgeçilmez saatlerinden biri olmaya aday.

H.MOSER&CIE. ileri saat yapımcılığı işçiliğine dair benzersiz içgörülerini göstermek için öncü düşünceyi kullanıyor.