Hublot Yeni Saatlerini Piyasaya Sürüyor, En Iyi Replika Saat Sitesi

İsviçreli lüks saat markası HUBLOT, markanın üst düzey mücevher saat serisinin en son başyapıtı olan Classic Fusion serisi üst düzey mücevher saatini (42 mm) resmi olarak piyasaya sürdü. Yeni saat beyaz altındır ve dikdörtgen kesimli parlak pırlantalarla süslenmiştir. Beyaz altından yapılmış, pırlantalar ve hatta renkli değerli taşlarla süslenmiş üst düzey mücevher saatleri olan Big Bang, Big Bang Soul ve Square Bang Unico serilerine katılıyor. Hublot’un üst düzey mücevher saati serisinin ikonik eseri haline geldi. Yeni Classic Fusion serisi üst düzey mücevher saati (42 mm), serinin klasik tasarımını mükemmel mücevher yerleştirme teknolojisiyle akıllıca birleştiriyor. Saatin hatları elmaslarla kesilip çevrelenmiş ve beyaz altınla eşleştirilerek genel tasarım estetiğini daha da güçlendiriyor ve onu Hublot’un tam bir modeli haline getiriyor. Bu övgü, şüphesiz, zamansız çekiciliğe sahip bu saat için en büyük onurdur. En iyi replika saat sitesi.

Sadelik, gelişmişlik ve karmaşıklığın en üst seviyesidir; bu nedenle Hublot, marka 1980 yılında kurulduğunda ikonik saat şeklini yeniden yorumlayarak köklerine geri döndü. Klasik görünümü canlı bir şekilde gösteren, oldukça beğenilen bu üst düzey mücevher saatini başarıyla yarattı. Fusion koleksiyonunun zamansız saf güzelliği. Bu harika bir saat! Hublot’un mücevher yerleştirme ustaları, 2023 yeni Classic Fusion serisi üst düzey mücevher saati için yaklaşık 14,6 karat ağırlığında en az 431 baget kesim pırlantayı mükemmel bir şekilde yerleştirmek için üstün becerilerini kullandı. Saatin kasa, çerçeve, kadran ve tokasına işlenen bu ışıltılı pırlantalar, göz alıcı bir görsel şölen sunuyor. Yalnızca kadran 241 adet baget kesim pırlantayla süslenmiştir. Titizlikle hazırlanmış ortam 120 saat sürdü; bu da zanaatkârların neredeyse üç haftalık tam zamanlı çalışmasına eşdeğerdi! Ayrıca saatin çerçevesinin etrafında toplam 60 adet göz kamaştırıcı pırlanta yer alıyor.

Yeni saatin 42 mm’lik kasası 94 adet baget kesim pırlanta ile süslenmiş ve HUB1710 mekanizma ile donatılmıştır. Safir kasa arka kapağından mekanizmanın ritmik güzelliği bir bakışta görülebiliyor.

Böylesine mükemmel saat işçiliği, her ayrıntıda mükemmellik gerektirir: Siyah timsah derisi kayışın (siyah kauçuk astar) katlanır tokası da 36 baget kesim pırlantayla süslenmiştir.

Yeni Classic Fusion serisi üst düzey mücevher saati (42 mm), 431 pırlantayla donatılmıştır. Tüm kurulum süreci 200 saatten fazla sürdü ve mükemmel saatçilik teknolojisi ile olağanüstü mücevher estetiğinin olağanüstü bir birleşimi sağlandı.