İlkbaharda Breitling Replika Saat Takmak İçin En İyi Zaman

İlkbaharda çiçekler açarken, kalbinize ait bir replika saat takmak şart! İlkbaharda Breitling replika saat takmak neden en iyisidir?

Çünkü Breitling replika saatler sade bir görünüme sahip ve zengin çağrışımlar içeriyor. Özellikle Breitling deniz kültürü serisi benzersiz bir tarza ve sert bir mizaca sahiptir.

Breitling Superocean Heritage saat serisinin replikası 1957’deki ilk nesil tasarımdan miras alınmıştır. Bu replika saat görünüşte serinin özünü devam ettirmektedir 3/ Saat 6/9/12 skalası dairesel ışıklı bir tasarıma sahiptir ve ibre skalası son derece tanınabilir bir ters ok tasarımı benimser.

Yeni replika saatin çapı 42 mm’dir ve modern estetiğe daha uygundur. Mandallı tek yönlü çerçeve ve su geçirmez kauçuk kayış güzel ve pratiktir. Mavi kadran ve 18K kırmızı altının birleşimi çok göz alıcıdır ve cesur kontrast renk tasarımı saat severlerin istediği şeydir.

Birçok kişi memnun kaldığı bir replika saat satın almak ister. Kadınlar görünüşü sever, erkekler teknoloji hakkında konuşur ve Breitling replikalarını bulmak herkesin mutlu olduğu önemli bir olaydır.

Breitling’in yeni süper okyanus mirası II, çeşitli boyutlarda gelir. Breitling’in arkadaşlarını izleme hissi, herkesin ilk beklentilerinin ötesindedir. Yapılandırması ve performansı bana paraya değdiğini hissettiriyor.

Yeni Breitling deniz kültürünün ilk yükseltmesi bezeldir. Yeni denizcilik kültürü, önceki alüminyum çerçeve yerine seramik bir çerçeve kullanıyor. Seramik çerçeve çok geniştir, seramik çerçeve üzerinde gece yarısı parlak bir nokta ve geri kalanında grenli mat bir ölçek bulunur. Cilalı ve parlak seramik halka da düz skala ile açık ve koyu bir etki oluşturur.

Yeni Breitling deniz kültürünün yüzeyi de muhteşem. Mavi tabakta ince bir güneş desenli bezeme yer almaktadır. Işıkta bir radyasyon etkisi olacaktır.

Replika Breitling saat, cilalı çubuk şeklinde saat imleri kullanır. Saat iminin sonunda, 12, 3, 6 ve 9 konumlarının dijital ölçek olduğu parlak noktalar vardır. Kadranın üzerinde, yeni deniz kültürünün Breitling’in kanatsız yeni B-word logosunu kullandığını görebiliyoruz.

Daha önce de söylediğimiz gibi havacılık kronograf NAVITIMER, deniz kültürü gibi Breitling tarihinde devam eden tüm replika Breitling saatler ve retro modeller retro B logosunu kullanacak. Aynı zamanda, superocean mirası Avengers gibi daha modern saatler kanat logosunu kullanmaya devam ediyor.

Sonuç olarak:

Klasik bir Breitling replika saati takarak, benzersiz estetiğinizi ve zevkinizi gösterebilecek ve sınırsız oyunun tadını çıkarabilecek her şeyin geri kazanıldığı baharda bir seyahat turuna gelin.