Imitasyon Saat Severlerle Zamanın Yolculuğunu Keşfedin

Popüler bir saat serisi olan Heritage BiCompax Annual serisi, mükemmel teknolojinin ve İsviçre saatçilik işçiliğinin sembolüdür. Uzun zamandır Carl F. BUCHERER’in görkemli tarihinin bir modeli haline geldi. En yeni 2024 Heritage BiCompax Yıllık Takvimi Double The Heritage BiCompax Annual, Bucherer’in 1950’lerden kalma tarihi eserlerinin yeniden yorumlanmasıdır. Orijinal bir saat olarak orijinal, zamanın öncü ruhunun tasarım özelliklerini taşıyordu. Yeni model, modern tasarımı tercih eden oyuncular için özel olarak tasarlanmış çoklu kadran renkleri ve kayış stilleri ile orijinalin temel estetik tasarım konseptlerini ve işlevlerini koruyor.

Eski ile yeni arasındaki denge

En yeni Heritage BiCompax Annual, seri ilk kez 2019’da piyasaya sürüldüğünde saat tutkunlarının değer verdiği özellikleri koruyor. 1950’lerin benzersiz tasarımına saygı duruşunda bulunuyor ve Bucherer’in geçmişteki başarılarını ve hedeflerini doğruluyor. Mükemmel mekanik ve zamanlama işlevleri, erken dönem işçiliğini yansıtır.

Heritage BiCompax Annual, her türlü günlük sahneye uygun bir saat yaratmak üzere tasarlandı. Retro atmosfer, modern tasarım öğeleriyle harmanlanıyor. Yeni gümüş-gri kadranlı 41 mm paslanmaz çelik kasa, görünümü daha göz alıcı ve daha hafif hale getiriyor ve iki yeni kayışla mükemmel uyum sağlıyor (her iki kayış da saatle birlikte geliyor). Sade tasarım konusunda uzman olan paslanmaz çelik bileklik pürüzsüz bir estetik sunarken, açık gri “süet” kayış lüks hissi veriyor. Kayışların tümü hızlı ayrılacak şekilde tasarlanmış olup saatin pratikliğini ve rahatlığını artırır. Imitasyon saat.

Pratiklik ve hassas performans

Heritage BiCompax Annual, retro selefinin BiCompax kadranını kullanıyor: simetrik olarak düzenlenmiş iki zamanlayıcı yatay merkezi eksene dağıtılmıştır: kronometre zamanlayıcısı saat 3 konumunda ve 30 dakikalık dakika zamanlayıcısı saat 9 konumunda yer almaktadır. . Kadran çerçevesi, ortalama hızı ölçmek için bir takimetre ölçeğiyle donatılmıştır.

Adından da anlaşılacağı gibi Heritage BiCompax Annual’ın yıllık bir takvimi ve kapsamlı bir takvim işlevi var. Tarih yılda yalnızca bir kez ayarlanmalıdır ve önemli tarih bilgilerinin okunması kolaydır. Saat, 42 saatlik güç rezervine sahip ve 3 bara (30 metre derinlik) kadar su geçirmez olan CFB 1972 otomatik kurmalı kronograf mekanizmayı kullanıyor. Modern saatçilik teknolojisinin giderek katılaşan modern yaşamla nasıl başa çıkabileceğini yansıtıyor.

Miras Serisi

Bucherer Heritage Serisi saatler, geçmiş klasik saatleri yeniden yorumluyor ve geliştiriyor. Güncel zevk değişiklikleri ve yaşam tarzı ihtiyaçlarına göre önemli teknolojik gelişmeleri, karmaşık işlevleri ve estetik tasarımları gözden geçirir, yeniden tasarlar ve tasarlarlar.

En son Heritage BiCompax Annual, dünya çapında 888 parçayla sınırlı olup, Bucherer’in 135 yılı aşkın görkemli geçmişi boyunca olağanüstü saatçilik işçiliğini ve son derece modern tasarım stilini temsil etmektedir. Günümüzün hızlı ilerleyen dijital dünyasında saatler, kullanıcıya hayat yolculuğunda zamanı keşfetmeyi ve geleneksel beşeri bilimlerdeki değişiklikleri hissetmeyi hatırlatır.