Klasik Tasarım Breitling Navitimer Replica Watch

1884 yılında kurulan İsviçre bağımsız saat markası Breitling, mükemmel hassasiyet ve güvenilirliğe sahip profesyonel kol saatleri ile kronografların öncüsü olmuştur. Bugün, deniz, kara ve havanın üç alanını geçerek hem görünüm hem de performans ile fonksiyonel saatler sunuyor. Ayrıca Breitling saatlerini araştırma ve kopyalama konusunda da kararlıyız. Breitling Navitimer kopya saati, bu yıl nakavt saat endüstrisindeki en büyük modellerden biridir. Breitling her zaman karmaşık kadran tasarımı ve güçlü özellikleri ile bilinir. Doğal olarak, bu Breitling kopya saatini yapmak da son derece zordur.

Bu Breitling kopya saati ithal paslanmaz çelikten imal edilmiştir ve 43 mm’lik büyük bir boyuta sahiptir. Orta kasa pabuçlarla entegre edilmiştir, pabuçlar hafifçe aşağı doğru kıvrılmıştır ve yanlardan çok hassas ve küçüktür. Davanın genel cilalanması açıktır. Masa aynası, orijinaliyle aynı safir cam aynayı kullanır ve çift katmanlı parlama önleyici mavi filmle kaplanır. Ayrıca çizilmeye karşı dayanıklı ve güzellik dolu. Ayna, çok pürüzsüz olan çerçeveye gömülüdür. Lenslerin parlatılması için çok çalışma yapılmıştır.

Bu Breitling kopya saat halkasının yapım süreci çok zordur. Karmaşık olmasına rağmen, çoğaltma kopya kenar halkamız çok hassastır. İç daire uçan kaymak ölçekli baskı işlemi çok iyi. “60” ve “10” kırmızı boya ile, kalan ölçekler siyah boya ile basılmıştır. İç halkanın arka plan rengi, siyah disk yüzeyine keskin bir kontrast oluşturan porselen beyazdır. Halka her iki yönde daha iyi döndürülebilir. Daire ağzının hassas tedavisinden, niyetlerimizi ve becerilerimizi görebiliriz.

Siyah kadrana ek olarak, saat on ikisinde altın uçan kanat logosu göze çarpan ilk şey. İkincisi, karmaşık ölçekler ve işlev kadranları son derece süslüdür. Kadranın düzeni Navitimer’in klasik tasarımına devam ediyor. Merkezdeki göz alıcı kırmızı eller ve kuyruk ucundaki çapalar tasarım açısından çok zengindir. Dakika kronograf eli saat üçte, kronograf saati altıda ve normal saniye ibresi saat dokuzda. Üç işlevli alt kadranın tümü beyaz ve ipliklidir. Takvim penceresi saat dörtte yatırılır ve yazı tipi net ve üç boyutludur. Breitling replika saatinin saat işaretleri ve elleri, aynı otantik versiyonu elde etmek için parlak malzemelerle doldurulur. Kadranın kenarındaki fonksiyonel kronograf ölçeklerine bakalım. Her karmaşık ölçek çok açık ve hassastır, bu da çok pratiktir.

Breitling kopya saatinin tepesinin üstü, taç ve orta kasa gibi parlatılmış klasik bir “B” logosudur. Tepenin üstünde ve altında iki kronograf tutamağı vardır. Bir taç ve iki tutamak aynı düz çizgide. Bu tasarım çok güzel ve cömert. Vidalı kurma kolu daha su geçirmezdir ve güçlü ve güvenli bir saat yapar.

Breitling kopya saati, güçlü bir alt kasa tasarımına sahiptir ve çok katmanlı tasarım, saati daha endüstriyel hale getirir. Alt kapağın ortasındaki Breitling logo kabartması çok dokulu ve çevresindeki daire, Santigrat ve Fahrenhayt arasında bir dönüşüm tablosu. Tüm yazı tiplerinin derinliği orijinal ile aynıdır. Deneme yanılma sonrasında, bu dönüşüm tablosunun çok değerli olmadığı, ancak bir tasarım hissi ekleyebileceği bulundu.

Birçok kişi saatin konforuna dikkat ediyor, bu nedenle Breitling kopya saatimizin kayışı, açık ve düz çizgilerle sarı-kahverengi buzağı derisinden ithal ediliyor. Breitling logosu ve yaratıcısının adı kayışın iç kısmına kazınmış ve toka da çok dayanıklı paslanmaz çelikten yapılmıştır.

Özet: Bu Breitling kopya saati çok karmaşık. Karmaşık işlevleri ve ölçekleri nedeniyle, taklit üretiminde çok sıkıntıya neden oldu. Herkesi memnun eden Breitling saatlerini yapmak için çok çalışıyoruz. Büyük çap ve tasarımı seven bir saat tutkunuysanız, bu çoğaltma saatini seçebilirsiniz.