Longines 520 Kalp Atışı Seçimi, Replikalar Izle

Aşk kalbin attığı andır, aynı zamanda eyleme geçtiği andır. Dağlarda, deniz kenarlarında, şehirde aşk hikayeleri her an yaşanıyor. 520 geliyor; sevginizi hemen ifade edin. Longines, çiftlerin sevgililerin sohbetlerini dinlemeleri ve aşk için aksiyon anına tanıklık etmeleri için çeşitli saatler seçti.

Yeşil alanlar bol, bitki örtüsü yayılıyor ve sevgi taze yeşil gibi gelişiyor, sonsuz enerji ve canlılıkla fışkırıyor. Longines Concas serisi Yuedong saati, güneşli yeşil kadranıyla “dağ” severlerin parlaklığını ve özgürlüğünü yorumluyor. Şifalı yeşilin bir dokunuşu, sonsuza kadar süren aşk gibi, bileğe taze bir canlılık yayar. Gümüş kaplama ibreler taze ve parlaktır, paslanmaz çelik bileziği tamamlar ve aşıkların sessiz bir anlayışa sahip olduklarını ve aynı frekansta yankılandıklarını kanıtlar. Bu saat sadece bir saat değil; duygusal bağınızı ve sonsuza kadar sürecek aşkınızın bir hatırlatıcısını sembolize eder. Replikalar izle.

Sevgilinizle kumsalda el ele yürüyün, gelgitin gelgitini hissedin ve dalgaları dinleyin. Berrak ve engin denizin önünde duygularınızı anlatan iki kalp, sonsuz derecede yakındır. Concas serisi Yuedong saatinin mavi kadranı derin bir okyanus gibidir ve “deniz” tutkunlarının sonsuz sevgisini içerir. Elmas saat işaretleri, ışıltılı denizde yanıp sönen kristal ışık gibi göz kamaştırıyor ve hassas düşünceleri yansıtıyor.

Şehir ışıklarının akan denizi, “şehir” tutkunlarının güzel duygularını iç içe geçiriyor. Kalabalık şehirde bağımsız ve simbiyotik olarak el ele çalışıyorlar. Hassas ve çevik mavi çelik ibreler onun zarafetini ve bilgeliğini özetliyor. Özel bir otomatik kurmalı mekanizma ile donatılmış ve çoklu zaman dilimi gösterimini destekleyen Pioneer serisi Zulu zaman saati, saatlerimizin çok yönlülüğünün bir kanıtıdır. Bileğinizde pratik ve şık bir saat taşırken sevginin zamanı ve mekanı aşmasına ve kalpleri birbirine bağlamasına izin verin.