Panerai Luminor Quaranta Bitempo Luminor Serisi Iki Zamanlı Bir Saattir, Replicas Izle

Luminor Quaranta saat serisi, tarihi miras ile modern yeniliği hassas bir şekilde dengeleyen zarif boyutuyla serinin eşsiz güzelliğini sunuyor. Çift zamanlı saatlerden oluşan yeni Luminor Quaranta BiTempo serisi, özelliklerini sürdürüyor ve çift zamanlı komplikasyonlarla donatılıyor.

Yeni modelde P.900/GMT otomatik mekanizmaya ve 3 günlük güç rezervine sahip 40 mm çapında paslanmaz çelik kasa kullanılıyor. Panerai’nin İsviçre saatçilik teknolojisi ve mükemmel işçiliği, safir kristal camlı arka kapaktan ilk bakışta görülebiliyor.

İkinci saat dilimi görüntüleme işlevi, kullanıcının iki farklı zaman dilimindeki zamanı aynı anda rahatça okumasına olanak tanır; bu, çağdaş gezginler için vazgeçilmez ve temel bir işlevdir. İkinci saat dilimi ibresinin ucu maviyle süslenmiş, saat işaretleri ise yeşil renkte parlak bir ışık sergiliyor. Işık yetersiz olsa bile okuma süresi hassastır ve saatin estetik özelliklerine katkıda bulunur. Replicas izle.

Yeni çalışma, saatin okunabilirliğini artıran daha dikkat çekici bir tarih penceresiyle donatıldı. Panerai’nin saatçilik geleneğini sürdüren yeni saat, saat 9 konumunda küçük saniye kadranına, benzersiz ışıklı saat imlerine ve Luminor serisinin ikonik unsurlarına (yastık şeklindeki kasa ve tepe koruması) sahiptir. Cihaz 2000’li yılların klasik saatlerini anımsatıyor.

Yeni saat, timsah derisi kayışlara sahip ve aynı renk dikişlerle süslenmiş siyah beyaz kadran seçenekleriyle sunuluyor. Buzlu çelik toka, sade ve benzersiz bir şekilde dinamik olan cilalı paslanmaz çelik çerçeveyle keskin bir kontrast oluşturuyor. Çeşitlendirme ve kişiselleştirme peşinde koşan saat tutkunlarını memnun etmek için her saat, Panerai kayış hızlı çıkarma sistemiyle donatılıyor ve kullanıcının istediği zaman kolayca değiştirebileceği ek bir kauçuk kayışla birlikte geliyor. PAM01365, beyaz Super-LumiNova’lı mat siyah kadrana ve siyah kauçuk kayışa sahiptir; PAM01367, gri Super-LumiNova’lı mat beyaz kadrana ve mavi kauçuk kayışa sahiptir.

Kadran üzerinde yer alan “BiTempo”, İtalyanca’da “İki Kez” anlamına geliyor ve Panerai’nin derin tarihi mirasını ve İtalyan tasarım estetiği geleneğini vurguluyor. Panerai, markanın uzun ömürlü, örnek saatçilik uzmanlığını miras almak için yüksek teknolojili malzemeleri, güvenilir performansı ve yenilikçi tasarımı temel direkleri olarak alıyor.