Patek Philippe Replica Watch Aquanaut Serisinin En İyi Simülasyonu Mu?

Şimdi daha fazla ve daha iyi sahte saatler var. Çoğaltma saat pazarındaki daha olgun Patek Philippe çoğaltma saatleri esas olarak Aquanaut serisi, Nautilus serisi, Komplikasyonlar Yıllık Takvim serisi ve Calatrava serisidir.

“Sahip olduğunuz Patek Philippe sadece yeni neslin velayeti içindir.” Bu, Patek Philippe’in klasik sloganlarından biridir. Lüks saatlerde temsili bir marka olan Patek Philippe, sanat ve teknolojiyi en uç noktaya birleştirdi. Patek Philippe’in logosu 1857’den beri kullanılmaktadır. Bir şövalye kılıcı ile bir rahip karakter çerçevesinin birleşimidir. Kökeni 1185’te Calledolaba adlı bir İspanyol kenti Moors tarafından işgal edildi, cesur rahip Raymond ve şövalye Digo Velasquez, insanları umutsuz bir direniş savaşına sürükledi ve sonunda Moors’u gitmeye itti. Rahip (haç) ve şövalye (kılıç) birlikte ciddiyet ve cesaretin sembolü haline gelir. Anthony Patek ve Jane Philippe arasındaki işbirliği ruhunu simgeliyor.

Patek Philippe saatleri hala dünyada manuel rafineri kullanan ve orijinal fabrikadaki tüm saat yapım sürecini tamamlayabilen tek üreticidir. Yüzlerce yıldır, Patek Philippe her zaman ağırlıksız, ağır işsiz ağır ağırlık prensibine bağlı kalmıştır ve bir Patek Philippe tasarımdan teslimata kadar en az beş yıl almaktadır. Patek Philippe’in bir saatçi yetiştirmesi on yıl alıyor. Bu markanın mükemmellik, sadece işçilik ve malzemeler için neredeyse mükemmel gereksinimlerde değil, aynı zamanda sürekli yenilik ve girişimcilik ruhunda yatmaktadır. Bu nedenle, Patek Philippe saatlerinin özünü kazımak çok zordur.

Bu nedenle, Patek Philippe’in tam kopya saatleri piyasada nispeten azdır. Birçok küçük fabrika böyle görünüyor ve çok kaba. Bu tür Patek Philippe sahte saatlerine göz atmak için tasarlanmamıştır. Tabii ki aynı değiliz. Otantik söküm ve açma kalıpları satın almak için çok para harcadık ve dikkatlice birkaç çok iyi Patek Philippe replika saati yarattık. Özellikle, kopya Patek Philippe Aquanaut taklidi çok heyecan verici; piyasadaki Patek Philippe replika saatinin en yüksek versiyonu olduğu söylenebilir. Patek Philippe kopya saatlerimiz, mükemmel bir şekilde restore edilmiş bir yastık kılıfına sahiptir. PP tarafından üretilen Cal.324 SC hareketini değiştirmek için Media 9015’i benimser. Denge tekerleğinin piyasadaki özel konumu, şu anda piyasadaki en ince ve en yakın olan orijinalle tamamen eşleşiyor. Orijinal sürüm.