Rado Swiss Radar Saati Seçimi, Tanrıça Günü’ne Saygı Duruşu Niteliğindeki Kronometre, Replica Saat

“Tanrıça Günü”nde dakikalar değişir ve bahar girdap gibi döner. Rado Swiss radar saati, Tanrıça Günü’ne özel bir saygı duruşu olarak çağdaş kadınların gücünü kutsamak için benzersiz bir anlam taşıyan True Round serisi oyuk mekanik saati, “Core Movement Colourful” sınırlı sayıda özel olarak piyasaya sürdü. Yeni saat benzersiz bir degrade kadranla sunuluyor. Dünya çapında 888 adetle sınırlı olacak ve Tanrıça Günü’nde tüm kanallarda yayınlanacak. Ayrıca ustaca sergilenen seçilmiş iki Tanrıça Günü saati de var.

İyi şanslar ve göz kamaştırıcı bir görünüm teşvik edin.

Kalabalığı asla takip etmeyen True Round içi boş mekanik saat “Core Movement Color” sınırlı sayıda, göz kamaştırıcı görünümünü sergiliyor ve çağdaş, yüksek kaliteli kadınlar için en iyi seçimdir. Kadrandaki anlamlı “8” içi boş tasarım dikkat çekici ve daha iyi bir hayata duyulan sonsuz özlemi yansıtıyor. Bunu, anlama büyük önem veren “tanrıçaya” verin ve bu yılın uğurlu “çekirdek” şansını kutsayın. Eşsiz degrade safir cam, kadranı sağlam ve aşınmaya dayanıklı hale getirerek, göz kamaştırıcı renkleri görsel olarak sergilerken, onu stressiz bir banliyö saati haline getiriyor. Tek parça parlatılmış beyaz yüksek teknoloji seramik kasa ve kurma kolu ve benzersiz işlemeli titanyum kasa arka kapağı: 888 parçadan oluşan sınırlı üretim (LIMITED EDITION ONE OUT OF 888), ayrıntılardaki ustalığı gösteren ve koleksiyona uygun. Mükemmel seçim. Pembe altın konik ve gri baskılı dakika halkası saati daha belirgin kılıyor. Beyaz Super-LumiNova parlak kaplamayla kaplı zarif zaman ölçekleri ve pembe altın salıncak logosu, beyaz güneş ışını kadranıyla keskin bir görsel kontrast oluşturuyor. Bu, seçkin bir estetik ortaya çıkaran çağdaş kadın duruşlarının çok yönlü bir gösterimi gibidir. Hafıza noktası.

Sakin ve korkusuz olun ve cesurca ilerleyin.

Çağdaş kadınların hiçbir sınırlaması yoktur. Zaman geçtikçe “o” cesur kalır. Captain Cook serisi tasarımcı iş birliği saati “Golden Rainbow Cook”, kadınların diledikleri gibi büyümelerine yardımcı oluyor. Kadranı süsleyen, cesur kadınların gücünü vurgulayan ışıltılı ve renkli sekiz değerli taş; altın rengi metal saat işaretleri ve sayılar, parlatılmış altın PVD kaplamalı kasa ve çerçeveyi yansıtıyor ve yüksek teknoloji ürünü beyaz seramik astar, kadranla aynı hizada; son derece orijinal Ayırt edici saniye ibresi, dolaşım sırasında sonsuz canlılık getiren, atan bir kalp atışı görüntüsünde sunulur; Avangard tarzı pragmatizmle birleştiren “Altın Gökkuşağı Aşçısı”, bahar aylarındaki sıra dışı “tanrıça” koşusuna eşlik ediyor.

Güç ve yumuşaklığın birleşimi, gerçek öz savunma

Özgür ve saf, hayal gücünü göz önünde bulunduran “o”, sıradan bir tavırla hayattan keyif alıyor. True Square serisi “White Square” açık çekirdekli mekanik replica saat, kadınların gerçek gücünü ortaya çıkarıyor. Markanın yüksek teknoloji ürünü tek parça seramik kasaya sahip ilk kare saati olan True Square serisi, yuvarlak ile kare, sert ile yumuşak arasındaki dengenin eşsiz güzelliğini yansıtıyor. Terazideki 12 Wesselton elması özellikle göz alıcıdır ve Yuejili halkının kalbini bir anda fethetmektedir. İster aileye dönüş ister şehirde seyahat olsun, kadın kimliğinin dış ve iç yönleri arasındaki dengeyi sürekli araştıran True Square serisi açık çekirdekli “beyaz kare” saatler, kadınları gerçek güzelliğin peşine düşmeye teşvik ediyor.

Tutum, kadın özgürlüğünün temelidir. Bu fırsatı bahane eden Rado Swiss Radar Watch, Kadınlar Günü’nde çağdaş kadınları tanıtıyor ve her gün şansa yardımcı olmak ve buna tanık olmak için True Round serisi içi boş mekanik saat “Core and Colourful”dan 888 adetle sınırlı sayıda satıyor. Cesaretle ilerleyin.