Renkli Aşk, Tatil Romantizmini Ve Geleneklerini Aydınlatır, Imitasyon Saat

Romantik geleneği 20 yılı aşkın süredir koruyan Blancpain’in saat yapımcılığı ustaları, kendilerini 2024 Sevgililer Günü için özel tatil saatleri yaratmaya adadılar. Blancpain, renkli bir saat ailesi olan Ladybird kadın serisi Diamond Ball’dan ilham aldı ve yeni bir Sevgililer Günü sınırlı üretimi yarattı. kol saati. Yakut kırmızısı tutkulu aşkı simgeliyor ve klasik ve zamana meydan okuyan kalp şeklindeki desen ile parlak pırlantalar birbirini tamamlayarak romantik ve tatlı zamansız zamanları toplayan bu özel Sevgililer Günü saatini yaratıyor.

Blancpain Ladybird Kadın Serisi Elmas Top Sevgililer Günü Sınırlı Üretim Saat 3660C

Blancpain Ladybird kadın serisi pırlanta top renkli saat ailesi birbiri ardına yeni çalışmalara imza atıyor ve çok seviliyor. Her mükemmel ürün, tıpkı “renkli” adı gibi, kullanıcının çeşitli duyularını harekete geçiren ve insanları sarhoş eden parlaklıkla doludur.

Sevgililer Günü’nün tatlı atmosferine uyum sağlayacak yeni Blancpain Ladybird Kadın Serisi Diamond Ball Renkli Saat Sevgililer Günü Limited Edition tutkulu, cesur ve samimi kırmızı tonlarıyla çiçek açacak. Kadran, renkli hareli bir etki yaratmak için benzersiz sedef kullanıyor ve kırmızı Romen rakamlı saat imleriyle süsleniyor. Beş bağımsız renklendirme işlemi saat işaretlerine daha zengin bir görsel derinlik kazandırır. Her Ladybird kadın serisi pırlanta bilyalı saatin kadranındaki saat 6 konumu, çeşitli boyutlarda değerli pırlantaları elle yerleştirmek için kullanılan, pırlanta izi gibi narin bir altın yüzükle süslenmiştir. 2024 Sevgililer Günü sınırlı üretim saatinde bu pırlanta yüzük, şenlikli yaratıcılığı gösteren zarif bir kalp şekline dönüştürüldü. Buna ek olarak saat, Sevgililer Günü’nün derin sevgisini yayan, zarif kırmızı kalpler ve ok tüyleriyle birleştirilmiş, Cupid’in oku şeklindeki oldukça büyük bir ikinci el tasarımı da benimsiyor. Imitasyon saat.

Yeni saat, Blancpain tarafından bağımsız olarak tasarlanıp üretilen, 3 Hz titreşim frekansına sahip 1153 otomatik kurmalı mekanizma ile donatılmıştır. Mekanizma çift namlulu ve dört güne kadar güç rezervine sahip. Saatin arka kısmında yer alan safir cam kasanın içinden içi boş işçilikle yapılmış beyaz altın kalp şeklindeki kurma rotoru ortaya çıkıyor.

Saat, beyaz altından yapılmış 34,9 mm’lik bir kasaya sahiptir ve çerçeve ve boynuzlar, el yapımı pırlantalarla süslenmiştir. Çerçeveye, boynuzlara, kadrana ve tokaya yerleştirilen pırlantalar 2 karattan daha ağır olup aşıklar arasındaki sevgi dolu duyguları aktarıyor.

Blancpain Ladybird kadın serisi Diamond Ball 2024 Sevgililer Günü’ne özel saat dünya çapında 99 adetle sınırlıdır.

Blancpain Uğur Böceği kadın giyim serisi

“Uğur Böceği” kelimesi, doğumu yaklaşık 70 yıl öncesine dayanan Blancpain ile derinden bağlantılıdır. O zamanlar Blancpain’in CEO’su olan Bayan Betty Fiechter, romantik hayal gücünü kullanarak o zamanlar küçük çaplı yuvarlak mekanik mekanizmaya sahip bir kadın saati yarattı ve ona “Uğur Böceği” adını verdi. Bu dönüm noktası, eşsiz aktris Marilyn Monroe’nun sevdiği Blancpain kokteyl mücevher saatiyle kıyaslanabilir ve birlikte Blancpain’in kadın saati endüstrisindeki lider konumunu oluşturdular.