Roger Dubuis 520 Olağanüstü Sevilen Saatlerden Seçki, Replika Saat

Aşk güneşin, ayın ve yıldızların arkadaşlığıdır; ileriye doğru gitmeye devam et.

Aşk ilk görüşte aşık olma anıdır; cesurca kovala.

520 vesilesiyle, Cenevre saat yapımcılığının olağanüstü ustası Roger Dubuis, mükemmel geleneksel İsviçre saat yapımcılığı becerilerini miras alıyor, öncü modern üç boyutlu tasarımı entegre ediyor ve favorileri seçmek için her zaman cesur yenilik ve gelenekleri yıkma saat yapımcılığı konseptine bağlı kalıyor. bilek. Hediye aşk anını dondurur ve aşkın gerçek anlamını yorumlar.

Sevgi yüksüzdür ama azimle korur.

Aşk, yük gerektirmeyen hafif bir arkadaşlıktır ve yıllar içinde kararlı bir bekleyiştir. Her iki saat de 5. sınıf titanyumdan yapılmıştır. Görünüşleri ince, giymesi rahat ve çok yönlüdürler. Bu uzay çağı metali, paslanmaz çelikten %33 daha hafiftir ve dikkat çekici güç/ağırlık oranıyla bilinir. Doğal olarak yumuşak ve hipoalerjeniktir, yüksek korozyon direncini ve anti-manyetik özelliklerini korur. Markanın ikonik beş köşeli yıldız unsuru namlunun üzerinde serbestçe süzülüyor. Klasik içi boş tasarım, perspektif ve derinlik duygusunu derinleştirerek üç boyutlu bir mimari güzellik yaratıyor. King serisi tek uçan turbillonlu titanyum alaşımlı replika saat, 194 parçadan oluşan RD512SQ manuel kurma hareketi ile donatılmıştır. Tek uçan turbillon saat 7 pozisyonunda yer alıyor; King serisi yıldızlararası içi boş titanyum alaşımlı bilezikli saat, RD720SQ otomatik sarma makinesiyle donatılmıştır. Çekirdek 178 parçadan oluşur ve yerleşik bir mikro salınımlı ağırlığa sahiptir.

Aşk, ilk görüşte aşkın göz kamaştırıcı ışıltısıdır.

Aşk, ilk tanıştığımız andaki ışık gibi, anında birbirimizin dünyasını aydınlatır. King Serisi Tek Uçan Tourbillon Saat, 179 parçadan oluşan RD505SQ manuel kurma mekanizmasına sahiptir. Her iki saat de 179 parçadan oluşuyor ve ikonik tek uçuşlu Tourbillon saate mükemmel bir performans katıyor. Siyah timsah derisi kayış modeli, 384 adet parlak kesim pırlanta (yaklaşık 4,2 karat) ile süslenmiştir; beyaz timsah derisi kayış modeli ise 589 parlak kesim pırlantayla (yaklaşık 5,2 karat) süsleniyor. Siyah ve beyaz renkler birbirini yansıtıyor ve beyaz altınla eşleşiyor. Saatin kasası parlıyor ve örtülü anlayışla ilerliyor.

Aşk yıldızları ve güneşin doğuşunu birlikte izlemektir.

Aşk, seninle kovaladığım sabah ışığı ve gece gökyüzüdür. Her anımız umut ve hayallerle doludur. King Serisi Meteor Tekli Uçan Tourbillon Saat, 179 parçadan oluşan RD510SQ mekanizma ile donatılmıştır. Pembe altın kasanın üzerindeki 60 adet yuvarlak kesim pırlanta, kırmızı timsah derisi kayışla bir araya gelerek, bileklerin arasından atlayan tutkulu bir aşk alevi gibi parlıyor. King serisi çift uçan turbillonlu Rising Sun Oriental saat, 319 parçadan oluşan RD108SQ mekanizma ile donatılmıştır. 72 saatlik güç rezervi sağlayabilen, diferansiyelle birbirine bağlanan iki uçan turbillonla donatılmıştır. Saat, her biri ultra yüksek hassasiyetle uzun adım şeklinde kesilmiş 108 taşla kaplanmıştır ve renkli renklerle parıldayan saatin etrafında sabah parıltısının gradyan renginde düzenlenmiştir.

520’nin gelişiyle sıra dışı saat ustası Roger Dubuis, olağanüstü Tourbillon ustasıyla olan tutkulu aşkına tanık oluyor ve bilekte göz kamaştıran anı serbest bırakıyor!