Serenade Luna Serenade Ay Evreleri İzle, En Iyi Replika Saat Sitesi

Modern kadının cazibesi farklı şekil ve renklerde gelir: Gürültülü ve sessiz, nazik ve güçlü, asi ve yaratıcı… Kimlikleri serbestçe değiştirilebilir, her iki taraf da kendine özgü bir kişiliğe sahiptir ve çekicilikleri karşı konulmazdır. Glashütte Original bugün yeni bir saat lansmanı yapmak için kadınların farklı kimliklerinden ilham alıyor. Serenade Luna ay evresi saati, cesur ve kendine güvenen ve kaderlerinin kontrolünü eline alan şehirli kadınlar için özel olarak yaratılmış mekanik bir şaheserdir. Modern kadının güzelliğini hem içten hem de dıştan mükemmel bir şekilde yorumluyor. Yeni saat, mükemmel malzemelerden yapılmış ve marka tarafından bağımsız olarak tasarlanıp üretilen orijinal otomatik kurmalı mekanizma ile donatılmıştır. Sonsuza kadar sürecek ve sonsuza kadar seninle kalacak.

İlham kaynağı: kadınların farklı kimlikleri

Modern kadınlar ve onların farklı kimlikleri, Serenade Luna ay evresi saatine ilham veriyor. Gittikleri her yerde kalabalığın odak noktası oluyorlar ve ışıkla gölge arasında nasıl dans edileceğini biliyorlar. İlgi odağı olmaktan hoşlanırlar ama aynı zamanda başkalarının parlak anlarına tanık olmaktan da keyif alırlar. Onlar için tutku, yaşamdaki gücün kaynağıdır ve sezgi, ilerlemenin yol gösterici ışığıdır. Her zaman gizemlidirler: Hiç kimse bir sonraki hamlelerinin ne olacağını ya da hangi yönlerini dünyaya açıklayacaklarını bilemez. Onları daha çekici ve karşı konulmaz kılan da bu gizem duygusudur.

Yenilikçi konsept: çağdaş saatçilik sanatına kişiliğin gücünü kazandırmak

Saksonya saat üretim fabrikası, Serenade Luna Moon Phase saati ile mükemmel işçiliği sergiliyor. Yeni saatin yeniliği baştan sona uygulandı ve tıpkı narin bir mücevher parçası gibi olağanüstü doğruluğu, kullanım kolaylığı ve güvenilirliğiyle öne çıkıyor. Markanın saat ustaları ve tasarımcıları, göz kamaştırıcı ama sade bir orijinal şaheser yaratmak için nadir malzemeler kullandılar. Zarif ve ince bedeni, heyecan verici ve akıllı detaylarıyla modern kadının eşsiz mizacını yorumluyor. en iyi replika saat sitesi.

Özgün tasarım: renkli

Serenade Luna Serenade Moon Phase saati, her biri benzersiz olan dört farklı stilde piyasaya sürülüyor. Tüm modellerde 32,5 mm çaplı kadran, parlak elmas saat imleri ve modern ay evresi göstergesi bulunur. İki paslanmaz çelik model sedef kadranlarla donatılmıştır: Biri sade ve saf bir tarza sahipken, diğeri çerçeve ve kurma kolundaki parlak pırlantalarla göz kamaştırıyor. Üçüncü model de paslanmaz çelikten yapılmış ve ışıltılı güneş ışığı desenleriyle süslenmiş mavi bir kadrana sahip. Dördüncü saat, göz kamaştırıcı ve rüya gibi, altın-yeşil kadranlı kırmızı 18K altındır. Bu saatin çerçevesi ve tepesi de onun sakin ve zarif mizacını gösteren elmaslarla kaplanmıştır. Kayışların tümü, değiştirmeyi hızlı ve kolay hale getiren hızlı çıkarma mekanizmasıyla donatılmıştır. Paslanmaz çelik saate, olağanüstü zevkinizi gösteren şık bir metal zincir kayış da takılabilir.

Komplikasyonlar: ustalık

Ay evresi saatçiliğin en güzel özelliklerinden biri olarak kabul ediliyor. Glashütte’nin orijinal özelliklerinden biri olan ay evresi bu son saatin ilgi odağı olacak. Ay evresi göstergesi, kadranın alt kenarında yer alıyor ve ince, dairesel bir çerçeve açıklığı olarak sunuluyor: yıldızlarla dolu gece gökyüzünde yükselen ışıltılı sedef ay. Ay evresi göstergesinin gücü, Glashütte’nin bu saat için özel olarak tasarlanmış ve çağdaş mekanik saatlerin tüm gereksinimlerini karşılayan orijinal otomatik kurmalı mekanizmasından gelmektedir. Zarif dekorasyon, safir kristal cam arka kapaktan görülebiliyor ve sonsuza kadar aktarılacak.

Ürün ailesi: modern kadınlar için özel olarak tasarlandı

Yeni çıkan Serenade Luna serenat ay evresi saati, Glashütte’nin orijinal ve çok aranan eksantrik ay evresi kadın saati ve serenat saat ailesinin yeni üyesidir. Sürekli değişen kadın tarzını eklektik bir şekilde gösteriyor. Glashütte Original, zarif kadın mekanik saat ürünlerini zenginleştirmeye devam etti. Yeni saat, markanın Glashütte’deki saat üretim fabrikasında saat ustaları tarafından sonsuz stil ve karşı konulmaz çekicilikle el işçiliğiyle üretiliyor.

Serenade Luna ay evresi saati, Mart 2024’ten itibaren dünya çapındaki orijinal Glashütte mağazalarında ve yetkili bayilerinde satışa sunulacak.