Son Çoğaltma Blancpain Fifty Fathoms İzle

Blancpain Fifty Fathoms’un en son kopyası eski versiyondan farklı. Web sitemizdeki en son Blancpain kopya saatinin kadranı, fan şeklinde bir yansıtıcı etkiye sahiptir. Hareket, gerçekten yüksek kaliteli bir çoğaltma saati olan 1: 1 çoğaltma orijinal sürümünü kullanır. Yakut rengi sıfırdan ayarlanır. Renk sıcaklığı orijinal sürüme daha yakın. İşlemden sonra, doku orijinaline mümkün olduğunca yakın olmalıdır.

Otomatik tourbillon giderek daha yüksek yoğunluklu çelikten imal edilmiştir. Zincire ağırlık ve güç katması amaçlanmıştır. Sonuçta, piyasadaki atellerle değiştirilmiş hareketlerin çoğu iyi değil. Genel Kalite. Blancpain kopya saati bir bütün olarak titanyum alaşımından yapılmıştır ve ağırlığı paslanmaz çelikten 1/5 daha hafiftir. Titanyum metalinin rengi griye eğimlidir ve paslanmaz çelikten daha mat ve hafif bir spor hissine sahiptir. Kafanın bazı detayları iyi çalışıyor, küçük kusurlar görülemiyor.

Yeni Blancpain Fifty Fathoms çoğaltma saatinin alt kapağının bir köşesinde hammadde açıklaması var. Birçok küçük üreticinin Elli Fathoms çoğaltma saatleri bu konumda damgalanmamıştır ve detaylara daha fazla dikkat edeceğiz. Web sitemizdeki Blancpain kopya saati, öndeki naylon ve arkadaki yüksek kaliteli buzlu kauçuktan yapılmıştır. Suyun giyilmesi ve çabuk kuruması rahattır. İşbirlikçi dalış için iyi bir araçtır. Kayış tespit vidası da özel bir plandır. Genellikle tornavida açılamaz ve kayışın vida şekli orijinal ile% 100 aynıdır.

Yeni Blancpain Fifty Fathoms çoğaltma saatinin dalış halkası da çok pahalıdır. Hammaddeler safir camdan da yapılır. Kabarcık aynasının görsel bir hissi var. Avantajı, çizilmesinin kolay olmamasıdır. Dezavantajı, bu dalış halkasını iyi saklamamamızdır. Luminous, web sitemizdeki Blancpain kopya saatlerimiz için harika bir yerdir. Dalış terazileri tam aydınlıktır ve siyah fener olarak kullanılabilir.
Web sitemizdeki Blancpain kopya saati kusursuzdur. Sonuçta, en iyi kopya izleme sitesiyiz. Tüm saatin cam kısmı safir bir aynadır. Saat aynası daha kalın ve kemerli bir plana sahip. Amaç, orijinal ile aynı olan daha yüksek su altı basıncına dayanmaktır.