Swiss Mido Helmsman Serisi İskelet Imitasyon Saat

Swiss Mido Watch, hassas içi boş ana plaka aracılığıyla zarif bir şekilde çalışan tam otomatik mekanik hareketi sergileyen, dişli aktarımının mekanik estetiğini tam olarak gösteren ve onu unutulmaz kılan yeni bir dümenci serisi iskeletleştirilmiş saati piyasaya sürdü. Koyu mavi kadran metalik bir parlaklıkla parlıyor ve merserize paslanmaz çelik kasayı tamamlıyor. Yeni saat, teknik beceriyi sportif stille birleştiriyor. Kadran tasarımı ustalığı bir araya getirerek benzersiz ve göz kamaştırıcı görünümüyle ön plana çıkıyor.

Yeni Dümenci serisi iskelet saati, zarif bir sanat eseriyle lacivert rengine daldırılarak, hassas bir şekilde çalıştırılan şanzıman sistemini ortaya çıkarıyor, güçlü işlevlerini ve olağanüstü karakterini cesurca sergiliyor. Bu yeni saatin tasarım öğeleri, 1934’te Helmsman serisinin doğuşundan bu yana ilk kez içi boş kadran görünümü sunan ve olağanüstü bir görsel efekt getiren en çok satan dört modelden devam ediyor; dikey Cenevre şeridi kadrandan kadrana kadar uzanıyor. ana tabak. Yükselen dalgaların ortasında, hareket beliriyor ve büyüleyici.

Olağanüstü estetik tasarım

Cesur ve iddialı ama büyüleyici ve gizemli bir atmosfere sahip. Yeni Helsman serisi iskeletleştirilmiş imitasyon saat, estetik görünümünde ustalığı bir araya getiriyor. Dikey Côtes de Genève dalgaları kadran boyunca mekanizmanın antrasit grisi ana plakasına kadar uzanarak olağanüstü bir görsel güzellik yaratıyor. Super-LumiNova beyaz parlak kaplamayla işlenmiş saat işaretleri mavi kadran üzerinde parlıyor ve antrasit grisi dakika ölçeğini tamamlıyor.

Yeni saat paslanmaz çelikten yapılmış, spiral arka kısım ve tepe kullanıyor ve merserize paslanmaz çelik kayış ve katlanır tokayla eşleşiyor. Dinamiktir ve sınırları aşar.

Güçlü momentum ve dikey çizgiler

İster önden ister arkadan bakıldığında yeni Helmsman serisi iskelet saatin benzersiz estetik çekiciliğini keşfedebilirsiniz. İnce bir şekilde oyulmuş mekanizmayı şeffaf safir cam arka kısımdan gözlemleyebilirsiniz. Otomatik salınımlı ağırlık, MIDO logosuyla işlenmiştir ve kadran tasarımını yansıtan Cenevre dalgalarıyla süslenmiştir. Yeni saat, Calibre 80 tam otomatik mekanik mekanizma ile donatılmıştır.

Yeni Helmsman serisi iskeletleştirilmiş saat, sağlam bir hassasiyetle adrenaline ilham veriyor ve bilekteki enerjiyi patlatmak için mekanik estetiği kullanıyor.