Swiss Mido Helmsman Serisi TV Pembe Altın Saat, Replika Saatler

Swiss Mido Watch, asil gül altının parlaklığını çikolata kadar yumuşak sıcak kahverengi tonla birleştirerek onu son derece zamansız ve benzersiz kılan yeni Helmsman serisi pembe altın TV saatini piyasaya sürdü.  Calibre’nin 80s80’in tam otomatik mekanizması, zarif görünümü altında zamanın sanatını doğru bir şekilde yorumluyor. Yeni Helmsman serisi TV pembe altın saati, benzersiz tasarımıyla moda trendine öncülük etmenin yanı sıra büyüleyici çekiciliğini de ortaya koyuyor. Bu saat sadece bir saat değil;  bu bir stil ve trend belirleme ifadesidir.

Swiss Mido 1918 yılında kurulmuştur ve asırlık bir tarihe sahiptir. 1973 yılında marka ilk olarak ilk televizyon setlerinin şeklinden ilham aldı ve markanın ilk TV şeklindeki kasa saatini piyasaya sürdü. 1980 ve 2000 yıllarında bu estetik unsuruyla devam etmiş ve yenilerini tanıtmıştır. 2023 yılında İsviçre Mido saati, kutu şeklini yuvarlatılmış köşelerle, retro TV’yi andıran benzersiz şekli ve İsviçre Mido saatinin ikonik öğesi olan büyük takvim penceresini mükemmel doğrulukla birleştirerek özü devralıyor. , sağlam ve dayanıklı Helmsman serisi TV saati. Bu kez lansmanı yapılan Helmsman serisi TV pembe altın saati, büyüleyici renkleriyle klasik bir saat sunuyor. Dışbükey ayrıntılara sahip çikolata kahverengi kauçuk kayış genel tasarımı tamamlıyor. Yeni renk uyumu ve zarif tasarımıyla Helmsman Serisi TV pembe altın saati, sağlam performans sağlamak için loş ortamlarda mavi-yeşil ışık yayarak doğru okumalar sağlayan Super-LumiNova beyaz parlak kaplama gibi yenilikçi teknoloji ve dayanıklı malzemeler kullanıyor. Yeni saat aynı zamanda Calibre 80 tam otomatik mekanik mekanizma ve 80 saate kadar kinetik enerji depolama sağlayan ve markanın aralıksız mükemmel hassasiyet arayışını sağlam ve güvenilir performansla yorumlayan yüksek teknoloji ürünü Nivachron denge yayı ile donatılmıştır. İster tutkulu, ister rahat ve sakin olsun, güç ve zarafeti birleştiren Helmsman Serisi TV pembe altın saati, unutulmaz her an için idealdir. Replika saatler.

Renklerin uyumu, tarzların konseri

Yeni Helmsman serisi TV pembe altın saatinin kadranı yatay olarak merserize edilmiş ve parlatılmıştır ve ışık ve gölgenin titreşmesi onu özellikle göz alıcı kılar. Kadran, merkezden kenara doğru çikolata kahverengisinden siyaha doğru bir degrade efekti gösteriyor. Renkler uyumlu bir şekilde karışıyor ve büyüleyici parlaklığı yansıtıyor. Bu özellik, saatin gece veya gündüz loş ortamlarda mavi-yeşil ışık yayarak hassas okumalar yapmasını sağlar. Büyük takvim penceresi, saat kadranında okunan tarihi gösterir; bu görkemli ve göz ardı edilmesi zor bir durumdur. Bunu yansıtan merserize paslanmaz çelik çerçeve de öğle vakti referans noktası olarak bir nokta ile süslenmiştir.

 
O’clocklmsman Serisi TV pembe altın saati, degrade kadran ve çikolata kahverengi kauçuk kayışla keskin bir kontrast oluşturan PVD pembe altın kaplama paslanmaz çelik kasaya sahiptir. 

Mükemmel hareket, mekanik kinetik enerji

Helmsman Serisi TV pembe altın saatinin şeffaf arka kısmından incelikle oyulmuş Caliber 80 tam otomatik mekanik mekanizmayı gözlemleyebilirsiniz. Otomatik salınımlı ağırlık, klasik Cenevre dalgaları ve MIDO logosuyla süslenmiştir. Yeni saat, 80 saate kadar kinetik enerji depolamaya sahip ve anti-manyetik ve şok direncini artırmak için Nivachron denge yayı ile donatıldı. Mükemmel doğruluğun sonsuz arayışını sağlam ve güvenilir performansla yorumluyor. Helmsman serisi TV saati, titizlikle hazırlanmış estetiğiyle olağanüstü çekiciliğini bir kez daha tescilledi ve ilgi odağı oldu.

Pembe altın tonları çikolata kahvesi ile kontrast oluşturarak mükemmel hassasiyeti ve sağlam performansı birleştirir. Swiss Mido’nun yeni hMido’sn serisi TV pembe altın saati, klasik TV şeklindeki kasayı büyüleyici, sıcak renklerle yeniden yorumluyor.