TAG Heuer, Carrera Serisi Takvim Saatini Sunuyor, Ucuz Saat Modelleri

Sevgi hoşgörü demektir, güven eşlik eder ve güç taşır ama sevginin daha çok ifade edilmesi gerekir. Yılın “Seni seviyorum”u temsil eden bu günü geldiğinde, her anınıza eşlik edecek bir hediye, kalbinizdeki samimiyetin ve tutkunun simgesi haline gelecektir.

Ünlü İsviçreli saatçilik markası TAG Heuer, 520 özel etkinliğinde, aşkınızı hassasiyetle ifade etmenize yardımcı olmak için üç Carrera serisi takvim saatini titizlikle seçti.

Çok yönlü 36 mm’lik çapıyla Carrera serisi saat, yalnızca pist için tasarlanmış bir saat değil, aynı zamanda yüksek hızlı yarıştan zarif bir akşam yemeğine sorunsuz geçiş için ideal bir seçimdir. Eşsiz ergonomik tasarımı, 36 mm’lik takvim saatinin çeşitli bilek boyutlarına uyarlanabilmesini sağlayarak onu pratik ve düşünceli bir hediye haline getiriyor. Tasarımı, sağlamlığı ve kadınsılığı akıllıca dengeleyerek saati cinsiyet ayrımı gözetmeksizin dengeliyor. Ucuz saat modelleri.

Bu yılın nisan ayında piyasaya sürülen nadide bir tarz başyapıtı olan TAG Heuer Carrera serisi takvim saati, açık kahverengiden bejine geçiş yapan nude bir renk sergileyen, salyangoz şeklindeki buzlanma teknolojisiyle süslenmiş bakır bir kadrana sahip. Bu renk tonu, aşktaki uyumu ve arkadaşlığı yansıtırken, hassas ve derin bir çekicilik yayar. 18K 5N pembe altından üretilen çerçeve ve kurma kolu, 18K 5N pembe altın kaplama saat imlerini, ibreleri ve TAG Heuer logosunu mükemmel şekilde tamamlayarak zarafet ve lüks bir dokunuş katıyor. Saat, konik bir yapı tasarımına sahip, rafine çelik ve 18K 5N pembe altından titizlikle üretilen, saatin kalıcı zarafetini garantileyen, optimize edilmiş yeni ikonik Carrera serisi H şekilli bilezikle donatılmıştır.

Carrera serisi takvim saati, modern insanın benzersiz kadran renkleri zevkine hitap eden, yeni ve modaya uygun bir tarza sahip, parlak, canlı pembe kadrana ve zarif salyangoz kaplamaya sahiptir. Bu yöntem, siyah-beyaz kadran geleneğini bozarak aşka canlılık ve romantizm katıyor. TAG Heuer’in tasarımcı ve mühendislerden oluşan ekibi, takma rahatlığı sağlama öncülüğünde, Carrera serisi takvim saatinin oranlarını yeniden düşündü ve yalnızca ince, zarif bir görünüme sahip olmakla kalmayıp, yeni oymalı bir tasarıma ve daha fazlasına sahip olacak şekilde kapsamlı modifikasyonlar ve yükseltmeler yaptı. Ergonomik ve dinamik şeklinin yanı sıra, güç rezervi 38 saatten 56 saate yükseltilmiş Calibre 7 otomatik kurmalı mekanizmaya da sahip. Yeniden doğmuş bir saatçilik şaheseri.

Üçüncü zarif saat, markanın 520’de özel olarak piyasaya sürdüğü Carrera serisi takvim saatidir. Saatte, zarafetin ve uyumun güzelliğini gösteren pembe degrade halkalı ve elmas dış kenarlı sedef kadran kullanılıyor. Paslanmaz çelik kasa, 18K 5N pembe altın kaplama saat imlerinin ve marka logosunun öne çıktığı alternatif bir bitirme sürecini benimsiyor. Saat, kadranın rengini tamamlayan, saatin narin dokusuna ve feminen görünümüne sağlam ve cesur bir görünüm katan pembe timsah derisi kayışla donatılmıştır. İster kendinize ister bir sevdiğinize hediye olsun Carrera serisi bu takvimli saat, zarif tasarımı ve göz kamaştıran detaylarıyla zevkinizi yorumlamak için ideal bir seçim olacak.

Aşk itirafı günü yaklaşırken TAG Heuer Carrera serisi takvimli saat, zamanı kaydediyor ve duyguları aktarıyor. 520 özel gününde sevgiyi korkusuzca ve cesurca göstermeye yardımcı olan saat, bağlılık ve şefkatle doludur: “Seni seviyorum!”