TAG HEUER Ve Red Bull Racing Geleceğe Doğru Son Hızla Ilerliyor, Replikas Izle

Las Vegas Grand Prix’sinde motorların uğultusu, F1 yarışlarında önemli bir anı başlatıyor. Hassasiyet ve mükemmelliğin sembolü olan TAG Heuer, Oracle Red Bull Racing ile uzun vadeli ortaklığının yenilendiğini duyurmaktan mutluluk duyuyor.

TAG Heuer ve Red Bull Racing arasında 2016 yılında başlayan iş birliği, güçlü bir ortaklığa dönüştü. 18 yaşından beri işin içinde olan Max Verstappen, işbirliğinde çok önemli bir rol oynadı. Yıllar geçtikçe her iki taraf da onun gelecek vaat eden genç bir yetenekten 26 yaşında kazanan bir şampiyona dönüşümüne tanık oldu. Bu aynı zamanda TAG Heuer ve Red Bull Racing arasındaki iş birliğine de derin bir önem kattı.

TAG Heuer ve Red Bull Racing, birlikte pek çok başarılı sezon geçirdiler. İki taraf arasındaki olağanüstü işbirliği, yıllar geçtikçe ortak tutku ve odaklanmaya dayalı olarak daha da güçlenecektir. Ortaklık devam ettikçe hayranlar, kendilerini F1 yarışlarına kaptıracak heyecan verici yeni deneyimler ve aktiviteleri sabırsızlıkla bekleyebilirler.

Yıllar geçtikçe TAG Heuer ve Red Bull Racing, F1 tarihinin önemli sayfalarını kutladı. Bu olağanüstü anlar arasında, her sezonun “taç mücevheri” olarak kabul edilen saygıdeğer Monako Grand Prix’si gibi ikonik etkinlikler de yer alıyor. İki taraf arasındaki işbirliği, özellikle Max Verstappen’in Katar’daki Sürücüler Dünya Şampiyonası zaferini ve Red Bull Racing’in Suzuka’daki altıncı Markalar Şampiyonası ödülünü kutlarken yeni boyutlara ulaştı. Bundan sonra Verstappen şampiyonluk arayışından vazgeçmedi ve her zafer anında Red Bull Racing Team ile boy gösterdi.

Ayrıca TAG Heuer, Singapur’da canlı ve sürükleyici sınırlı süreli bir deneyim yaratmak için Red Bull Racing ile iş birliği yaptı. İşbirliği, her iki tarafın da hayranlarıyla paylaştığı tutku ve bağlılığın bir kanıtıdır ve onların dünyasına bir bakış sunuyor. Yaratıcılık ve yenilikçiliğin ön plana çıktığı bu kilometre taşı etkinlikleri, hayranlara motor sporlarına özel bir sahne arkası geçişi sağlayarak onları F1 motor sporlarının kalbine ve sürücülerinin ilgi çekici yaşamlarına yaklaştırıyor.

TAG Heuer ve Red Bull Racing arasındaki ortaklık, her iki tarafın da temel değerleriyle tamamen uyumlu ve yalnızca mükemmellik arayışını simgelemekle kalmıyor, aynı zamanda motor sporlarına olan ortak sevgilerini de gösteriyor ve sektör liderleri olarak konumlarını pekiştiriyor.

Bir yandan Red Bull Racing, F1 dünyasına sürekli yenilik ve geleneği kırmanın bir yolunu getirdi. Max Verstappen ve Sergio Pérez’den oluşan dinamik ikili, ikonik Monaco Grand Prix’sini ve bir dizi şampiyonluk unvanını kazanmak için sürekli olarak sınırları zorlayan benzersiz bir sürücü kadrosunu temsil ediyor.

Öte yandan 163 yıllık bir geçmişe ve mirasa sahip İsviçreli saat markası TAG Heuer’in kökleri yarış dünyasıyla yakından bağlantılı. Onlarca yıldır en büyük F1 takımlarından bazılarına, efsanevi sürücülere ve ikonik yarışlara hizmet vermiştir. Tao destek sağlar.

İki taraf arasındaki işbirliğinin muazzam başarısının bir kanıtı olarak TAG Heuer ve Red Bull Racing’in piyasaya sürdüğü ortak saat, TAG Heuer’in en çok satan ürünlerinden biri haline geldi. TAG Heuer F1 Serisi Red Bull Racing Special Edition tarafından temsil edilen bu saatler, F1 yarışlarıyla tutarlı olan yüksek hassasiyeti ve üstün performansı temsil ediyor ve aynı zamanda iki taraf arasındaki gelişen ortaklığın da sembolü. Bu saatlere dünya çapındaki hayranlar tarafından duyulan sevgi, saat üreticisi ile ekip arasındaki bağı güçlendirdi. Replikas izle.

TAG Heuer CEO’su Frédéric Arnault heyecanını şöyle paylaştı: “TAG Heuer, F1 yarışlarında en tanınan ve saygı duyulan markalardan biri. Son elli yılda toplam 14 Sürücüler Dünya Şampiyonasına katıldık. şampiyonluk ve 11 Takımlar Dünya Şampiyonası’nın ardından padoktaki en baskın ve ilham verici varlık olan Red Bull Racing ile ortaklığımızı sürdürmekten onur duyuyoruz. Bu sözleşme uzatması, birlikte çıktığımız inanılmaz yolculuğu kutlamak için şimdiye kadarki en uzun sözleşmemizdir. hepsi ortak mükemmellik tutkumuza ve sınırları zorlamaya yönelik aralıksız arayışımıza dayanıyor. Max Verstappen ve Sergio’yu desteklemeye devam etmeyi sabırsızlıkla bekliyoruz ·Perez yeniden tarih yazmaya devam ediyor ve Red Bull Racing’in küresel hayranları için yeni saatler yaratmayı sabırsızlıkla bekliyor.”

Red Bull Racing takım yöneticisi Christian Horner şunları ekledi: “TAG Heuer, Formula 1 yarışlarındaki en güvenilir ve ikonik markalardan biri ve TAG Heuer ile ortaklığımızı sürdürmekten büyük gurur duyuyoruz. TAG Heuer ile olan işbirliğimiz bir ilham kaynağı ve Padokta yenilik ve dünya çapındaki izleyicileri büyüleyen ortak aktiviteler ve ortak markalı ürünler sunmak için birlikte çalışmaya devam edeceğimizden şüphe yok.” Olağanüstü resmi duyurunun yer aldığı bu Uçuşun damalı Bayrağı, yenilik ruhunu, yüksek hassasiyeti ve F1 yarışlarına olan tutkuyu bünyesinde barındıran heyecan verici ve uyumlu bir ortaklığı simgeliyor. TAG Heuer ve Red Bull Racing, sporda mükemmellik standardını belirlemeye ve ulaşılabilir hedeflerin sınırlarını zorlamaya devam edecek.