Yeni Gerçek Kare “Renkli Taşlar” Mekanik Replika Saat

Rado’nun kare yüksek teknolojili seramik saatleri, True Square serisinin temsilcisi olduğu uzun zamandır iyi biliniyor: içi boş kadran, keskin çizgiler, enjeksiyon kalıplamadan yapılmış tek parça yüksek teknoloji seramik kasa, hafif ve takılması kolay değil. giymesi oldukça rahat. Yazın ayak sesleri sessizce yaklaşırken, renkli unsurları somutlaştıran True Square “Renkli Taşlar” mekanik saati göz kamaştırıcı bir çıkış yaptı. Serinin klasik özünü sürdürüyor ve ayrıntılarda cesur yenilikler ve atılımlar yaparak tüm seriye yeni bir canlılık kazandırıyor.

Bilekte Yıldız Işığı

Uçsuz bucaksız evrende dünya bir palet kadar renkli ve yeni True Square “Colorful Gems” mekanik saatini “parlayan bir yıldız grubu” olarak tanımlamak abartı olmaz. Parlak beyaz yüksek teknoloji ürünü seramik kasanın üzerinde yıldızlar gibi on iki parlak renkli değerli taş noktasal olarak yer alıyor ve kısıtlamalardan kurtulma ve gerçekten özgür olma felsefesini simgeleyen bir renk şöleni yavaş yavaş başlıyor. Bileğinizi nazikçe çevirin; elmaslar, ışığın okşaması altında göz kamaştırıcı bir ışıkla parıldayacak, sanki tüm dünya aydınlanmış gibi kullanıcıya canlılık ve iyi şanslar getirecek.

Rado Swiss Rado’nun marka sözcüsü Jin Chen’in olağanüstü performansı, True Square serisi “Colorful Gems” mekanik saatine yeni bir canlılık kazandırdı. Yaz canlılığıyla çiçek açan renkli değerli taşlar bileklerinin arasından akıyor. Farklı renkteki mücevherler aynı zamanda yaşamın birçok yönünü temsil ediyor ve Jin Chen’in sürekli deney yapma, kendini geliştirme ve yıllar boyunca tanımlanmayı reddetme şeklindeki “gerçek benlik” ruhuyla inanılmaz bir rezonans oluşturuyor.

Renkli Estetik

True Square “Colorful Gems” mekanik saatinin kadranı, rodyum yivli beyaz dikey fırçalanmış bir tasarımı benimsiyor ve renkli değerli taşlı replika saat işaretleri, bu saate canlılık katan son dokunuşlardır. Her bir değerli taş, rodyum renkli merkezi akrep ve yelkovanı turuncu Super-LumiNova parlak kaplamayla mükemmel bir şekilde yansıtan zarif renkler ve parlak bir parlaklıkla dikkatlice parlatıldı ve Rado’nun renk estetiğine dair benzersiz anlayışını gösteriyor. İster yıldızlarla dolu bir akşam yemeği partisi, ister yaratıcı bir sanat sergisi olsun, bileğin parlak odağı haline gelebilir ve herkesin dikkatini sessizce çekebilir.

Yerleşik mükemmel Rado Swiss Rado R734 otomatik mekanik hareketi, kullanıcıya 80 saate kadar güç rezervi sağlar. Nivachron anti-manyetik denge yayı ile donatılan ve 5 konumlu testleri geçen bu cihaz, tüm ortamlarda doğru seyahat süresini garanti edebilir. Mekanizma, büyüleyici yuvarlak pirinç tanesi dokusuyla süslenmiştir ve Cenevre çizgileriyle süslenmiş mekanizma braketi, güzelliğine daha da katkıda bulunmaktadır.

Hafif ve serbest formu, renkli görsel estetiğiyle “Renkli Hazineler”in gelişi, True Square serisine yeni bir canlılık getiriyor. True Square serisinin tutarlı konseptini sürdürecek, her bağımsız ruhu korumaya devam edecek ve gerçek özgürlük ve kendini dizginlememe inancını tanımlanmamış her yaşama aktaracaktır.