Yeni Piaget Polo Saati Piyasaya Sürüldü, Ucuz Saat Modelleri

Popüler ultra ince sonsuz takvimli saatin piyasaya sürülmesinin ardından klasik Piaget Polo serisi, başka bir saat komplikasyonunu bir kez daha zarif bir şekilde yorumluyor ve parlak zümrüt yeşili tonunda yeni bir saat sunuyor.

Ayırt edici tarz

Piaget’in benzersiz başarılarını kısa ve öz bir şekilde özetleyen “1874’ten beri Kuyumcular ve Saatçiler” ibaresi yıllar önce Piaget saat sertifikalarında basılmıştı. Piaget, yüz elli yıl önce, İsviçre saatçilik sanatının beşiği olan Jura Vadisi’nin derinliklerinde bulunan La Côte-Aux-Fées’de doğdu. Kurucu ailenin cesur ve öncü ruhu, kendine özgü estetik özelliklerinin ve olağanüstü itibarının temelini attı. Piaget, ultra ince tasarım uzmanlığına bağlı kalarak, ince parçalardan oluşan saatlere monte edilen bir dizi efsanevi mekanizma geliştirdi ve aynı zamanda dekoratif değerli taşların muhteşem renklerini ve olağanüstü altın işçiliğini akıllıca yorumladı. Piaget’nin ince saatçilik ve mücevher işlerinde titiz işçilik ve günlük giyime uygun çalışmalar yer alıyor. Ucuz saat modelleri.

Hassas ritim

Piaget Polo serisi kronograf, 1979’daki ilk Piaget Polo serisi saatin zarif ve sportif tarzını sürdürürken çağdaş saat yapımcılığına uyum sağlamak üzere 2016 yılında yeniden tasarlandı. Bu saat aynı zamanda Piaget’nin karmaşık işlevlere olan tutkusuna da tanıklık ediyor. Teknik kökenleri, 1980’lerde Gouverneur saatindeki kronograf mekanizmalara ve 21. yüzyılın başlarındaki Protokole XL ve Upstream serisi saatlere kadar izlenebilir.

PIAGET Polo Serisi Kronograf

Bu yeni çalışmada 42 mm çapında yastık şeklinde bir kasa benimseniyor. Farklı geometrik şekiller, yuvarlak gövde hatları içerisinde uyumlu bir şekilde üst üste binerek büyüleyici bir katmanlama hissi sergiliyor. Saatin, kronograf karmaşık işlevini doğru bir şekilde çalıştıran 1160P hareketi vardır. Kadran, “Panda Plate” saatin iki tonlu estetiğini benzersiz bir şekilde yorumlayan ancak saf beyaz ve mat siyahın klasik kombinasyonunu kullanmayan, benzersiz bir kontrast renk tasarımına sahiptir. Bunun yerine, Piaget’nin cesur ve sınırsız yaratıcı yaratıcılığını vurgulayan daha sıcak bir renk sunar. Hayal edilemez tarz karışımı yepyeni bir görsel deneyim yaratıyor.

Şanslı Yeşil

Kadran, 1979’daki ilk Piaget Polo serisi saatin zarif efsanesini sürdürüyor ve klasik yuvarlak kalıp gravür dekorasyon tasarımını yeniden üretiyor. Zarif yatay şeritler, floresan ışığın akışında kadrana canlı ve göz alıcı yeni bir anlam kazandıran zengin zümrüt yeşili tonuyla eşleşiyor.

Eşsiz ve büyüleyici yeşil tonu, Piaget’nin doğduğu yer olan İsviçre Jura Dağları’nın gür yeşilini akıllıca yansıtıyor. Bu renk daha önce PIAGET Polo Field takvim saatinde ve PIAGET Polo ultra-ince sürekli takvim saatinde başka bir ikonik komplikasyonla birlikte kullanılmıştı. Kaya mavisi kadranı ve kauçuk kayışı olan diğer “panda kadranlı” saatin aksine, yeni PIAGET Polo saat, parlak paslanmaz çelik bir bilezikle donatılmıştır. 1980’lerin başında ilk kez ortaya çıkışından evrim ve yenilik geçiren en son versiyona kadar PIAGET Polo serisi, çeşitli çekicilik ve yaşam tarzı değişiklikleriyle zamanın gerçek anlamını yorumlayarak canlılıkla parlamaya devam ediyor.