Zamansız Ve Zarif Çoğaltma IWC Portofino Family Tourbillon İzle

30 yıldan uzun bir süredir IWC Portofino Ailesi serisi, İtalyan eğlence yaşam tarzının temsilcisidir. Şimdi, bu zamansız ve zarif koleksiyon iki yeni üye ekliyor, bir tourbillon ve bir ay evresi ekranı. Bugün, bu kopya IWC Portofino Family Tourbillon saatini sunuyoruz.

Portofino Ailesi manuel kurmalı tourbillon kopya saati (IW516501), tourbillon ile donatılmış ilk Portofino Ailesi kopya IWC saatidir. Denge tekerleği, pençe kolu ve kaçış tekerleği, her dakika şaftın etrafında dönen aynı tourbillon yapısına monte edilir. Yeni geliştirilen “stop the tourbillon”, saatin zamanını saniyeye kadar doğru hale getiriyor. IWC çoğaltma tablosu ayrıca, çatışmayı azaltmak için elmas kaplı silikon parçalarla birleştirilen kilit kolunun ve kaçış tekerleğinin geometrisini geliştirir ve hareketin tam sarmadan sonra 8 güne kadar güç rezervi sağlamasına izin verir.

IWC çoğaltma saati, altın kaplama ibreler ve katı altın uygulanmış saat imleri olan gümüş kaplama bir kadrana sahiptir. IWC çoğaltma saatinin kasası 18 ayar kırmızı altından yapılmıştır. Safir kristal kasadan, Cenevre şeritleriyle süslenmiş 59900 manuel sarma hareketlerine hayran olabilirsiniz. Bu IWC çoğaltma saati, Santoni timsah derisi kayış ile eşleştirilmiştir.

IWC çoğaltma saatinin önceki modellerinde, tourbillon hala dairesel bir taşlama işlemi ile süslenmiş bir atelin içine gömülmüştü. Bu IWC çoğaltma tourbillon retrograd saatinde, iç taraftaki ayna cilalı bir halkaya gömülüdür ve kaçış bileşenleri, açıkça görülebilir, tekrar yansıtılır. Kaçışın enfes teknolojisine ek olarak, Portekiz tourbillon retrograd saati bize görsel bir şölen gösterdi.

Uzun yıllar boyunca, dönen bir kaçışa sahip IWC çoğaltma saati en güzel saatlerden biri olmuştur. Şimdi, 7 günlük güç rezervi ekranına ek olarak, göz alıcı cazibe katmak için özel bir tarih ekranı eklendi. Bu IWC çoğaltma saati baştan çıkarıcı, güzel ve gizemli ve birçok takipçisi var.

IWC çoğaltma saatinin cazibesi, cömert ve zarif görünümü, şık stili ve karanlık bir arka plan üzerinde ortak tourbillon kaçışından geliyor. Bir dansçı sürekli saat 12’de dönüyor gibi görünüyor. Tourbillonun yerleşik denge tekerleğinin hassas yapısı havada dönüyor gibi görünüyor ve gerçeklik yanılsamasına gizemli bir renk katıyor. Bu IWC çoğaltma saatine ay sonunda geri dönüş işleviyle donatılmış bir tarih ekranı eklemek, gizemli ve zarif Portekizli tourbillon retrograd saatini doğurur.

Size en iyi İsviçre çoğaltma saatlerini sunacağız. Bu web sitesi bilgi makaleleri, en iyi çoğaltma saatler fiyatları ve resimleri ile ilgili saat değerlendirmeleri de dahil olmak üzere en iyi çoğaltma saatler hakkında kapsamlı bir ürün koleksiyonu toplamaktadır Aşağıda en iyi çoğaltma kopya izle serisinin son ürünleri.