ZENITH, DEFY Skeleton Skyline Saatini Sunar, Ucuz Replika Saat

Günler uzadıkça ve sıcaklıklar arttıkça ZENITH, yaklaşan yazı beyaz seramikten üretilen ilk DEFY Skeleton Skyline saatle karşılıyor. Mavi iskelet mekanizması ve kadranları yaz atmosferini tamamlıyor.

1969’daki ilk ZENITH DEFY serisi saatin modern mirası olan DEFY Peak serisi Skyline saat, cesur ve zarif çizgileri sağlam bir mimari estetik stil ve mükemmel dayanıklılık performansıyla mükemmel bir şekilde harmanlayarak geçmişi ve bugünü bütünleştiriyor. Beyaz seramikten yapılmış yeni DEFY Skyline Skeleton saat, iskelet hareketi ve kadranın simetrisini tam olarak ortaya koyuyor ve bunu saf beyaz seramik görünümüyle akıllıca birleştiriyor. Bu, DEFY Skyline saatinde türünün ilk örneği olan bir kombinasyondur. Alternatif saten fırçalanmış ve cilalanmış yüzeylerin ardından, beyaz seramik kasanın ve onikigen çerçevenin yüzeyi aşınmaya karşı son derece dayanıklı hale gelir ve DEFY Skyline saatin olağanüstü tasarımının çeşitli kullanım senaryolarına mükemmel uyum sağlamasına olanak tanır. Ayrıca beyaz seramikten üretilen DEFY Skyline Skeleton saat, 10 ATM (100 metre) derinliğe kadar suya dayanıklı olup, çeşitli yaz aktivitelerinin ihtiyaçlarını kolaylıkla karşılayabilmektedir. Ucuz replika saat.

Bu yeni ZENITH DEFY Skyline Skeleton saat, koyu mavi iskelet mekanizmasını ve kadranlarını tamamlayan beyaz seramik kasayla eşleştirildi. İskeletleştirilmiş kadran, ışık altında sürekli değişerek mavinin farklı tonlarını göstererek, markanın 1969’dan bu yana DEFY serisinde tamamıyla sergilenen ikonik dört köşeli yıldız logosunu yeniden yorumluyor. İskeletleştirilmiş kadranın altında, saatle donatılmış, yine Zenith markasının insanlara sonsuz gece gökyüzünü hatırlatan ikonik mavi tonuyla süslenmiş El Primero 3620 SK yüksek frekanslı otomatik kurmalı mekanizma görülüyor. Bu DEFY serisi iskeletleştirilmiş gökyüzü saati beyaz seramik modeli, geleneksel ikinci el kadranı terk ediyor ve onu, sürekli olarak sabit bir hızda çalışan, her 10 saniyede bir dönen ve insanlara değer vermelerini hatırlatan dünyanın ilk ve tek 1/10 saniyelik kronograf kadranıyla değiştiriyor. Her saniye yazın güzel zamanları.

ZENITH Zenith DEFY Peak Serisi Hollow Sky Watch Beyaz Seramik, entegre beyaz seramik bilezik ve iyi tanımlanmış çokgen kasa ile çok uyumlu, saten ve cilalı bir yüzey sunan, birden fazla işlev göz önünde bulundurularak tasarlanmıştır. Saatin ayrıca seramik malzemeyi tamamlayan yıldızlı gökyüzü deseniyle süslenmiş parlak beyaz kauçuk kayışı da bulunuyor. Kullanıcı, herhangi bir alet kullanmadan kolayca değiştirilebilen, kasanın üzerindeki ustaca tasarlanmış hızlı çıkarma sisteminden tam olarak yararlanabilir.

Beyaz seramikten Zenith DEFY Skeleton Skyline saat, El Primero 3620 SK yüksek frekanslı otomatik kurmalı iskelet mekanizma ile donatılmıştır. Ayrıca 5Hz eşapman mekanizmasıyla çalıştırılan 1/10 saniyelik bir kronograf ekranı da bulunuyor. Saatin yaklaşık 60 saatlik güç rezervi vardır ve hassas zaman ayarı için saniyeyi durdurma cihazı ile donatılmıştır.

Beyaz seramikten Zenith DEFY Skeleton Skyline saat, Zenith butiklerinde, dünya çapındaki çevrimiçi butiklerde ve yetkili satıcılarda sınırlı miktarlarda mevcuttur.