ZENITH Yeni Yılı Birçok Yüksek Kaliteli Saatle Kutluyor, Ucuz Saat Modelleri

Her şey yeni ve yıl değişiyor. ZENITH, Ejderha Yılı’nda yeni yıla beş muhteşem saat sunuyor. Zaman serisinin değişmesi vesilesiyle Zenith, olağanüstü ve farklı DEFY serisi saatleri ve zarif ELITE elit serisi saatlerinin yanı sıra öncü ve retro PILOT pilot serisi Çin sınırlı üretim saatleri ve zamansız klasik CHRONOMASTER amiral gemisi serisi saatlerini bu duyguyu ifade etmek için sunuyor. samimiyeti. Dilek.

Yeni gökyüzünü kutlayan Şanslı Najib, ZENITH DEFY SKYLINE saati kırmızı gökyüzünü bileğin etrafına sararak saf özgünlüğü samimiyet ve coşkuyla sarıyor. DEFY SKYLINE saatlerinin sınırlı sayıda üretilen Xiaoxia Red modelinin kadranı parlak elmaslarla süslenmiş ve on ikigen yüzeyli paslanmaz çelik kasayla eşleştirilmiştir. Zarif derinlik ve zarif dış hatların birleşimi, duruma ışıltılı bir parlaklık katıyor. ELITE klasik saat serisi aynı zamanda sakin ve zengin kırmızıyı ölçülü ve zarif bir tasarımla birleştiriyor. Bilekte birbirini tamamlayan zarif ve muhteşem bordo timsah derisi kayışla festivalin zarif ve huzurlu neşeli atmosferini süslüyor. Ucuz saat modelleri.

Uğurlu ejderha, ışığı ve uğuru temsil eden parlak altını kullanarak rüzgarda süzülerek bulutlara doğru süzülüyor. ZENITH PILOT pilot serisi Çin sınırlı sayıda üretilen saat, oryantal estetik felsefesini markanın ikonik klasik PILOT pilot serisi retro çalışmaları ile bütünleştiriyor. Bronz kasa ile yeni obsidyen altın kadranın avangart birleşimi yeni yıla benzersiz bir dokunuş katıyor. CHRONOMASTER Sport spor saati, sıcak, değerli metal malzemeler ve ikonik El Primero 3600 yüksek frekanslı otomatik kurmalı kronograf hareketi kullanarak, mutlu zamanların her 1/10 saniyesini doğru bir şekilde dondurmak için ona muhteşem bir altın çerçeve kazandırır. Modaya uygun görünüm ve mükemmel performansın mükemmel birleşimini fark eden tüm sade lüks klasikler, Yeni Yıl havai fişeklerinde zamansız oluyor ve Yeni Yıl yolculuğuna birlikte çıkıyorlar.